Xbox 360 kullanım

Bu konuyu okuyanlar

umutturkoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba

Elimde xbox 360 var hediye olarak geldi. Işleyişi hakkında hiç bilgim yok. Oyun nasıl alınır xbox live gold şart mıdır veya hangi durumlarda gereklidir? Dvd yi alınca oyunun paketine mi sahip oluyoruz? Kısaca genel bir bilgi verebilir misiniz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Oyunu almak için mağaza veta cd şart.mağazadan almak için üyelik için hotmail adresi ve kredi kartı yeterlidir.Xbox live gold ise oyunu multi olarak çevrimiçi oynamak istiyorsan gerekli ha dersin ben hep tek takılacam o zaman gerek kalmaz

umutturkoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunu almak için mağaza veta cd şart.mağazadan almak için üyelik için hotmail adresi ve kredi kartı yeterlidir.Xbox live gold ise oyunu multi olarak çevrimiçi oynamak istiyorsan gerekli ha dersin ben hep tek takılacam o zaman gerek kalmaz

Çok tesekkurler. Xbox mağazasından baktım oyunlara ama biz 2 kişi oynamak için oyun arıyoruz. Örneğin pes te çevrimdışı birlikte 1-2 yazıyor ama araba yarışlarında çevrimdışı 1-4 diyor. Bunun anlamı birlikte oynanamıyor mu demek. Biz oyunun dvd sini satın alıcaz zaten ama önemli olan bize gold gerektirmeden çevrimdışı oynasın.

Son mesajlar