WP sınıf grubu için grup adı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

İşte böyle. Her konuya agresif yaklaşmasan iyi birisin bilgilisin de agresif olunca olmuyor.
Sana karşı agresifim. Forumda yanlış hatırlamıyorsam 2 yılı geçik süredir varım fakat senin gibi birini ilk kez gördüm. Yardım ettim , teşekkür ettin daha sonra hatalı olduğun yeri söylediğim için taktın bana. Ben birisi bana nasıl davranıyorsa öyle davranırım. Bir sürü kişiyle samimiyim ve agresif tutumu onlara sorun daha önce hiç göstermemiştim. Lütfen daha fazla uzatmayın.

Tartışmak insan içindir. Tartışıldı ve geçildi. Sarılıp öpüşün koklaşın bakayım 😂 😂
Bu arkadaş hep aynısını yapıyor. Bana hep muhalefet oluyor ama en sonunda yanlış olduğunu kabul edip özür dileyen o oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana karşı agresifim. Forumda yanlış hatırlamıyorsam 2 yılı geçik süredir varım fakat senin gibi birini ilk kez gördüm. Yardım ettim , teşekkür ettin daha sonra hatalı olduğun yeri söylediğim için taktın bana. Ben birisi bana nasıl davranıyorsa öyle davranırım. Bir sürü kişiyle samimiyim ve agresif tutumu onlara sorun daha önce hiç göstermemiştim. Lütfen daha fazla uzatmayın.
Evet sadece bana agresifsin. Benim aksime siz bana takmışsınız. Ne hatam vardı lütfen söyleyin merak ettim çok. Hatırlamıyorum bir hatırlasam. Eve geçince PC den arayıp bulacağım. Yanlışım varsa da özür dilemeyi bilirim.

Uchiha Sasuke

Profesör
Bu arkadaş hep aynısını yapıyor. Bana hep muhalefet oluyor ama en sonunda yanlış olduğunu kabul edip özür dileyen o oluyor.
Hepimiz aynı gemideyiz (forumdayız) boşuna itişerek zaman kaybetmeyin derim.
Çok rahatsız oluyorsanız birbirinizi görmezden gelin veya direk yoksay butonunu kullanın.

Tabi iyi arkadaş olmakta fayda var. Geçmişi boşverin gelecekle devam edin derim.

Usain

Dekan
Emektar
images.jpeg-11.jpg

Ben sizden daha önce hiç özür dilemedim. Ek olarak forumda hatalı bir şey yapıp özür dilemem bir elin parmağını geçmez , o da Exynos 990 konusunda Yusuf ve bir kaç kişide olmuştu. Bu tarz asılsız iftiralarınız devam ederse size karşı olan olumsuz tutumum daha da değişecek. Rica ediyorum beni engelleyin veya salın artık beni. Projemi bıraktım size laf anlatmaya çalışıyorum , ciddi bir şekilde yazıyorum fakat sizde o ciddiyet yok. Sinirlenmek ve ceza puanı almak istemiyorum , rica ediyorum beni salın.

Ben sizden daha önce hiç özür dilemedim. Ek olarak forumda hatalı bir şey yapıp özür dilemem bir elin parmağını geçmez , o da Exynos 990 konusunda Yusuf ve bir kaç kişide olmuştu. Bu tarz asılsız iftiralarınız devam ederse size karşı olan olumsuz tutumum daha da değişecek. Rica ediyorum beni engelleyin veya salın artık beni. Projemi bıraktım size laf anlatmaya çalışıyorum , ciddi bir şekilde yazıyorum fakat sizde o ciddiyet yok. Sinirlenmek, ve ceza puanı almak istemiyorum , rica ediyorum beni salın.
Siz beni salın. Agresif olursanız ceza alma olasılığınız yüksek.

Bakın şöyle yapalım; Aramızda olan her şeyi unutalım hiç tanımıyomuş gibi baştan tanışalım. İkimiz de ceza almayız böylece tartışma da biter. Bakın iyimser yaklaştım suçlu olduğu için demeyin.

Bakın şöyle yapalım; Aramızda olan her şeyi unutalım hiç tanımıyomuş gibi baştan tanışalım. İkimiz de ceza almayız böylece tartışma da biter. Bakın iyimser yaklaştım suçlu olduğu için demeyin.
Az önce ben başkasından özür dilerken bana suçlu imasında yazı yazan birisinin bunu demesi trajikomik.

Benden yana bir sıkıntı yok sizin tripleriniz beni çileden çıkartıyor.

Az önce ben başkasından özür dilerken bana suçlu imasında yazı yazan birisinin bunu demesi trajikomik.

Benden yana bir sıkıntı yok sizin tripleriniz beni çileden çıkartıyor.
Tamam o zaman. Aramızdaki buzlar sonunda eridi.
Trip atmamaya çalışacağım yapıyorsam da bilinçli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bitti gitti ya 😂 hadi bırakın yazmayı beğeni atın bir birinize bakayım
Attım :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar