WP 8.1 ile Windows 10 Mobile Karşılaştırması

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
WP 8.1 ile Windows 10 Mobile Karşılaştırması

Microsoft'un yeni mobil işletim sistemi Windows 10 Mobile ile Windows Phone 8.1 arayüzleri karşı karşıya geldi. Windows 10 Mobile görsel bir şölen yaşatacak.

Windows 10 Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Windows 10 Mobile, iOS ve Android kullanıcılarını kendine çekebilecek mi?

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Çok fark yok gibi; hatta eski halini daha çok beğendim. :)
Umarım uygulamaya dönük yenilikler çoktur.

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
7. yapıyı dün kurdum artık sistem olmuş diyebilirim sadece ufak tefek sorunlar var onlarda zamanla düzelir

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Mağaza ne zaman sahra çölü olmayı bırakır o zaman alınır

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Pc de tutmayacağı kesin.. Başlat menüsü saçma sapan bir karışıklık içinde..
>>Artık proğramlara başlattan sağklik--> gönder--> masaüstü kısayol bile atılamıyor..
>>Bu windows mühendisleri ne halt ediyor çok merak ediyorum..
>>Ayrıca mobilde de şu kutu kutu penseden artık bi vazgeçin..
>>Burnunuzun dikine gittikçe daha çok b..ka batıyorsunuz..

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İyi bir telefonu uygun bir fiyata satsınlar, marketide biraz daha büyütürlerse başarılı olacaktır. Satış arttiğinda otomatikman markettede uygulama sayisi artar kaldıki Pc deki windows 10 la ayni platforumu kullanacağını düşünürsek başarısız bir marketi oalcagını sanmıyorm

Prokid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 android ve ios kullanıcılarını çekemez bana göre, çünkü hali hazırda zaten microsoft ta satılan her ios ve android telefonlardan para kazanıyor o yüzden kendi telefonlarına pek önem verdiği söylenemez. Nokia Lumia 1020 kullanıcısıyım ve şuanda 930 alma gibi bir planım var telefon akıcı ve duzgun calısıyor 1 seneden fazla oldu kullandıgım hanı yavaşladı felan gibi bir problem yok ilk aldıgım gunden beride aldıgı guncelleme ile beraber telefon 4 kere değişim gerçekleştirdi. Sıkıntı ise halen o mağazanın boş olması ve kullanılabılecek seviyedeki uygulamaların pahalı olması gamelosft olmasa zaten oyun oynanamayacak bir telefon xbox vardiye ilkten övünüyordu microsoft ama oyunun 30 TL oldugunu da kımse bılmıyordu. İşin gerçeği eğer mağaza duzelmesse cok fazla kullanıcı alamaya bilir tek avantajı bu durumda sadece kamerası başka bir ozellıgı kalmıyor.