Worpress yeterli midir ?

Bu konuyu okuyanlar

aemrede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wordpress ile medium.com tarzı gelişmiş bir sosyal medya ağı yapmak mümkün müdür ?

OuzBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
evet ücretlileri alırsan daha iyileri bile mümkün ama seçenek çok içlerinden iyileri bulmak biraz zordur.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Evet yeterli ama OuzBey'in de dediği gibi para ödemen gerek yani zaten günümüzde de beleşe insanlar günahını vermiyorlar yani para ödemen gerekir ve çok güzel site yaparsın

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Wordpress ile neden medium.com gibi bir site yapacaksınız ki?

wordpress'in zaten çıkış amacı bu. Blog template ile mis gibi kullanırsınız default olarak.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Böyle bir iş için wordpress uygun değil. Bunun için uygun scriptler var satın alıp kurabilirsiniz. Social Media Script şeklinde bir arama yaparak ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Böyle bir iş için wordpress uygun değil. Bunun için uygun scriptler var satın alıp kurabilirsiniz. Social Media Script şeklinde bir arama yaparak ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.
Nasıl uygun değil? Wordpress'in çıkış amacı bu. Ne alaka?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Nasıl uygun değil? Wordpress'in çıkış amacı bu. Ne alaka?
Arkadaş blog istemiyor dünya çapında her kullanıcının kendine ait yazılarının bulunduğu bölümlerin olmasını istiyor. Medium gibi. Bu tarz bir sistem için wp ye gerek yok.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Arkadaş blog istemiyor dünya çapında her kullanıcının kendine ait yazılarının bulunduğu bölümlerin olmasını istiyor. Medium gibi. Bu tarz bir sistem için wp ye gerek yok.
E bunu yapabilirsini wordpresste hem de ücretsiz scriptlerle.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
E bunu yapabilirsini wordpresste hem de ücretsiz scriptlerle.
Yapılamaz değil p2 ler ile yapılabilir evet ama yönetim anlamında iyi olmaz. Zamanında biz denedik patlıyor. En iyisi bağımsız script ile kurmak. Tabi ki arkadaşın tercihi.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Yapılamaz değil p2 ler ile yapılabilir evet ama yönetim anlamında iyi olmaz. Zamanında biz denedik patlıyor. En iyisi bağımsız script ile kurmak. Tabi ki arkadaşın tercihi.
Böyle bir şeyi yapmak istemek de bana tuhaf geldi. Yani medium gibi envai çeşit ortam da var pek bilinmiyor. Ama Twitter sayesinde popüler oldu açıkcası.

Aslında denenebilir düzgün bir şekilde optimize edilirse. Farklı bir script ile yapmak uzun sürebilir. Bir sürü .js var.