Worms'ü Özleyenlere

Alengirli

Dekan
En çılgın savaş taktiklerinin üretildiği efsane oyun Worms'ün bir benzeri, tamamen web tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz şekilde yayınlandı.

Şiddet tutkunu minik solucanlarla savaş güdülerimizi dizginlediğimiz Worms serisinden vazgeçemiyorsanız, aynı mantıkla işleyen bir başka oyunu tamamen tarayıcı üzerinden oynamanız mümkün. P.I.C.O. adlı web tabanlı oyunda solucanların yerini karikatür tipli insanlar alıyor. Aslında siyasi kimliği de bulunan oyunda, rakip takımın kafasına el bombalarını gönderirken bunu pek de düşünmeniz gerekmiyor. İki kişilik oynanışı da destekleyen P.I.C.O. ofis arkadaşlarınızın arasında krallığınızı ilan etmek için ideal bir yöntem. Birkaç dakikada sistemini çözüp uyum sağlayabileceğiniz oyunu buraya tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz.
:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : P.I.C.O
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Worms 'un yerini hiç bir oyun tutamaz.Hergün telefonumda oynuyorum onsuz yapamam :D
 

xmRipper

Doçent
Worms'un yerini tutamaz >_<

Edit:
Oynadım oyunu. Yok artık hiçbir alakası yok worms ile. Bu haberi göndereni kınıyorum.
 

CompTeach

Üyecik
Worms yerini asla tutmaz. O solucanlar bi başkaydı.İlk oyunu bilgisayarıma kurduğumda herkes çok beğenmiş kendi bilgisayarına da kurmuştu.Çok popüler bi oyundu..
 

ledzeppelinfan

Profesör
beyler bayanlar.şöyle bir önerim var.sdn için bir veya birkaç hamachi ağı açalım.elinde oyunu olanlarla karşılıklı oynayalım. ne dersiniz?
bu arada bendeki worms world party
 

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
İsme bak :D
Bu wormsun yerine tabiki tutamaz, zaten worms varken bunu kim oynarki.Wormsu ilk oyunundan beri oynarım halada oynuyorum.O sesler o silahlar o hareketler wormsu worms yapan ana özellikleridir diye düşünüyorum.
 

by_erdal21

Asistan
Worms un yerini tutmaz.Zaten tutar demiyor Alengirli.3-4 yıl önce internet üzerinden oynanan worms tarzı bir oyun oynamıştım.Karekterler japon çizgi karekterler gibi.Online bir oyun genelde ecnebiler oynuyordu,kullanıcı adı şifre ile giriliyordu.Hatırlayan varsa oyunun ismini paylaşsın lütfen.Tabi oyun serverları duruyorsa...
 
Üst