Work and travel a katılmak istiyorum. Ne kadara mal olur

Bu konuyu okuyanlar

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Derslerim iyi ama Türkiyede okusam nolucakki.
Amcam orada 1.5 yıl çalışıp mustang ve 2+1 ev almıştı.Şimdi Amerikadakı 4.yılı ve krallar gibi yaşıyor orda. Bende gitmek istiyorum amcam 2016 da gitmişti o zaman Work And Travel maliyeti falan 20.000 tl tutmuş.Şimdi orada Garsonluk ta iyi para var.Üstelik amcamda orda bunun maliyeti bana ne kadar a patlar.Kaç tl ye

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Work and Travel işleriyle uğraşan yerleri arayıp sorsan daha iyi olabilir. Bir de gideceksen öğrenci olman şart şu an hangi akademik seviyedesin ?

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Work and Travel işleriyle uğraşan yerleri arayıp sorsan daha iyi olabilir. Bir de gideceksen öğrenci olman şart şu an hangi akademik seviyedesin ?
Üniversite şartmı.İngilizcem çok ileri düzey.10.sınıf bildiğim kadarıyla 17 yaşında gidilebiliyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tr de işe girmeye çalışmaktansa Amerikada 10 yıl falan yıl çalışırım.Türkiyede iş kurarım daha mantıkllı olur.Bence

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Okuyor ve mezun olmamış olman şart. Öyle gittiğinde kısa dönem kalıyorsun. Çünkü okul başlayınca döneceğini belirtiyorsun. Orada kalıp uzun süre yıllarca çalışmak için green card çıkması lazım.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
10. Sınıfta zor sanırım birde bu pandemi döneminde çok zor.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Derslerim iyi ama Türkiyede okusam nolucakki.
Amcam orada 1.5 yıl çalışıp mustang ve 2+1 ev almıştı.Şimdi Amerikadakı 4.yılı ve krallar gibi yaşıyor orda. Bende gitmek istiyorum amcam 2016 da gitmişti o zaman Work And Travel maliyeti falan 20.000 tl tutmuş.Şimdi orada Garsonluk ta iyi para var.Üstelik amcamda orda bunun maliyeti bana ne kadar a patlar.Kaç tl ye
Halihazırda aktif okuduğun bir üniversite olması lazım ,üniversite dondurursan yine gidemezsin.18-26 yaş arası olman lazım ve şuan fiyatı güncel kurla 20000-25000 falan olması lazım

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Okuyor ve mezun olmamış olman şart. Öyle gittiğinde kısa dönem kalıyorsun. Çünkü okul başlayınca döneceğini belirtiyorsun. Orada kalıp uzun süre yıllarca çalışmak için green card çıkması lazım.
Peki work and travel e katılsam.Grenn Cardın çıkması kolaylaşırmı

Fikri olan yokmu bi yardım edin

+

+

+

+

Son düzenleme: