Wordpress Yorum Yazma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bovocox

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar.Wordpress te bir site yaptım hersey güzel bir templateimde var.Yalnız daha önceden olmayan bir hata basımı agrıtıyor.Yazı yazdıktan sonra altında cıkan comment yap yerine gerekli alanları doldurup gönder dediğimde asadaki hatayı alıyorum.

Ne yaptıysam sorun hallolmadı.htaccess den oldugunu dusunuyorum ama onuda silince veya degistirince baska yerlerde problem cıkıyor.Bu konuda bilgisi olan var mı .Yada göndere bastıgımda direk baska bir sayfaya yönlendirsem nasıl olabilir acaba. bu da hfaccess kodu.Ayrıca hatayı alıyorum ama yrum genede gönderiliyor yani yorumu göndermede bi sorun olmuyor

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

Tesekkur ettim simdiden.
OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache Server at ekmekarasimuhabbet.com Port 80

bovocox

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önerisi olan yokmu acep:)

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Benim bi önerim var, yazıların dışarı aktar yapıp kaydet ve siteyi baştan kur. Pek anlamam ama başıma gelseydi böyle bir şey yapardım. :) Kolay gelsin.