Wordpress Üzerinden Site Kurdum. Yardımcı Olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Wordpress üzerinden birsitekurdum. Bu işi biraz daha ilerletmek istiyorum. Sizce hosting ve domain gibi şeyleri nereden alayım? Wordpress premium olayım mı? Bana yardım edin...
Siteye gitmek için:
WebEnter.Net

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Kardeşim, site çalışman hayırlı olsun. Sen aynı konuyu önceden şurada da açmıştın

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim, site çalışman hayırlı olsun. Sen aynı konuyu önceden şurada da açmıştın

Aynen de orada yorumunuzu merak ettim. Acaba buradan yardımcı olabilir misiniz? Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Aynen de orada yorumunuzu merak ettim. Acaba buradan yardımcı olabilir misiniz? Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok.
Zaten bir sürü teknoloji sitesi falan var ve bunlar bizede yetiyor, ne yaparsan yap o seviyeye ulaşamassın. Benim önerim başka bir web fikirine yönelmen, benden söylemesi, sonra zamanımı buna mı harcadım deme.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bildiğin gibi devam et.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Evet arkadaşlar bu foruma veda ediyorum. Sebep bu forumun kurallarının çok saçma olması. Türkçe karakter kullanmayana ceza yok ama yanlışlıkla ekleri birleşik yazana ceza var. Acaba kendilerinin mükemmel olduklarını mı düşünüyorlar. İstediği konuyu yayınlayıp istediği konuyu yayınlamayan bir forum...Ve gözlemlediğim bir şey daha bu forumun aşırı politikaya bağlı olduğudur. Ben şahsen bir öğretmen olarak bu yaptığınızı doğru bulmadığımı belirteyim. Bana aşağıda kendinizi savunmayı ama şöyle ama böyle diye kalkmayın. Bugün yaşadığım sorunda ayrı bir sebeptir, tüm site reklam doluydu. Beni bugün 3 kere banladılar. Üzgünüm ama ben yaşını başını almış biriyim ve benimle bu şekilde dalga geçilmesini doğru bulmuyorum. Aşırı bir politika sitesi gibi Recep Baltaş beyefendi benim yazdığım bir konuya cevap olarakta politikayı karıştırıp konuyu kitlemiştir. Yani kendi bildiklerini yapan bir forum. Üyeliğiminde iptal edilmesini talep ediyorum. Bana kurallardan bahsetmeyin. Türkiye’de yaşamamıza rağmen Türkçe karakter kullanmayana ceza yok ama yanlışlıkla ya da gözünden kaçmış olupta yanlış yazılan kelimelere ceza vermek çok saçmadır. İyice düşündüm ve bu foruma veda ediyorum. Hepinize teşekkür edeyorum... Hoşçakalın..
Hepinizi de yakında kuracağım foruma davet ediyorum...
İletişim için :
[email protected]
Neden bunu her yere yazıyorsun boş yere?

dyrroth18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle siteniz hayırlı olsun. Daha iyi yerlere gelmesi dileğimle.

Hosting almak öyle her yerden alınınca oldukça sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu nedenle sizler en iyi hosting firmaları yazısına bakmanızı tavsiye ederim. En iyi hizmeti bu sitelerin verdiğini düşünüyorum ben. Ayrıca domain alma işlemleri içinde ideal yerler olduklarını düşünüyorum. Şunu da belirtmeliyim ki domain almadan önce mutlaka buradaki yazıyı incelemenizi de öneririm. Wordpress premium olmakta da ayrıca daha iyi seçenekler mevcut. Olur da ftp ile wordpress kurma işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenme şansınız mevcuttur.

Son mesajlar