Wordpress Haber Siteme İndex ve SEO'dan Anlayan Haber Yazmaktan Anlayan Arkadaş arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Arkadaşlar merhaba. Teknopost.net haber sitem güncel hayata dair haberler,teknoloji,otomobil,mobil konular hakkındaki haberleri samimi bir dille okurlara aktaran haber sitesi. Siteme çok emek verdim çok şükür güzel bir teması oldu, temasını türkçeleştirdim, eksiklerini hallettim, AdSense onayı aldım bilenler vardır artık AdSense onayı almak çok zorlaştı ve sitem AdSense onaylı. Yaklaşık 8 aydır faaliyette olan Teknopost.net haber siteme SEO'dan anlayan, İndexden anlayan, Özgün içerik yazmaktan anlayan editör arkadaş arıyorum yani şöyle diyim bu girişimim büyüdükçe güzel bir yere geldikçe mesela aylık düzenli bir gelir elde ettikden sonra çünkü şuan için para konuşmak için biraz erken sitemizin adını duyurmamız lazım Google'da üst sıralara çıkmamız lazım ve sponsorlar bulmamız lazım bunları hallettikden sonra ciddi anlamda gelir elde edersek editör olan arkadaşada elde ettiğimiz gelire oranla para veririm, sitenin ihtiyaçlarını karşılarız tabii ki kendimede para alırım çünkü siteme 8 aydır birçok masraflar yaptım Hosting,domain vs gecemi gündüzüme kattım en büyük payı ben alırım şöyle düşünün SDN'in kurucusu Hakkı abi en zor zahmetli ilk basamakları kendi atlatmış ama sonra ekip arkadaşlarıyla SDN'i Türkiyede en bilindik bir websitesi yaptılar bende öyleyim dostlar sitemin en zor zahmetli zamanlarını ben kendim atlattım gecemi gündüzüme kattım 8 aydır 1 kuruş gelir elde etmedim sitenin tasarımını kendim çözdüm türkçeleştirdim,AdSense onayı olmak için gece gündüz içerik ürettim, siteyi geliştirdim ve uzun zahmetler sonunda AdSense onayıda aldım sitemde reklamlarda yayınlanıyor ama kesinlikle emeği geçen arkadaşın hakkını yemem özgün içerik yazan,SEO ve indexden anlayan arkadaşlar yoruma yazsın veya özel mesaj atsın ben bakarım. Güzel günlere benle birlikte adım atmak isteyen bu girişimi başarıya ulaştırırken yanımda benim kadar emeği geçecek olan dostlarımı bekliyorum. E mail adresim: [email protected]
Skype adresim: enesozl1
Buralardan iletişime geçebilirsiniz teşekkürler.

teknopost.png