Wordpress E-Ticarek Konusunda Yardımcı Olabilcek Arkadaşlar Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Wordpress ile toptan satış yapan bir site hazırlamam gerekiyor bir kısımını halletim ancak yapılması gereken bazı eklentiler var bilgisi olan veya nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz.
1- 100TL altında satış yapılmasını istemiyorum kullanıcı ödeme sayfasına geldiği zaman eğer sepetindeki ürün fiyatı 100TL altında ise kullanıcı ödeme işlemi gerçekleştiremiyecek bunu sağlayan bir eklenti varmı veya bu özelliği nasıl sağlayabilirim.
2- Birden fazla kargo seçeneği ekleyemiyorum sabit bir fiyat ile kargo fiyatını belirleye biliyorum bu e-ticaret sitelerimde bulunan kargo seçeneklerini eklememi sağlayacak bir ekletni varmı?
Bu iki konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Eğer bunları sağlayan eklentiler yoksa bu sorunları nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olurmusunuz.

emrekulaner11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- 100TL altında satış yapılmasını istemiyorum kullanıcı ödeme sayfasına geldiği zaman eğer sepetindeki ürün fiyatı 100TL altında ise kullanıcı ödeme işlemi gerçekleştiremiyecek bunu sağlayan bir eklenti varmı veya bu özelliği nasıl sağlayabilirim.

Hocam birinci sorun için ürünlerin acıklama kısmına bilgi olarak yazcaksınız "100 tl alt alısverisler iptal olmaktadır " diye kendi demo sitemi kurcaladım ama bulamadım bu konu hakkın da bişey dediğim gibi yaparsan senin için olur zaten siparisleri kendi izninle gönderim yapıcagın için problem olmıcaktır

2- Birden fazla kargo seçeneği ekleyemiyorum sabit bir fiyat ile kargo fiyatını belirleye biliyorum bu e-ticaret sitelerimde bulunan kargo seçeneklerini eklememi sağlayacak bir ekletni varmı?

sanırım siteni wordpress ile yapmısısn bu konu da woocommerce yi tek gecerim bu sıkınıtı ile ise gönderim bottuna tıklarayar orda sol uste olması lazım eger wordpres kulanıyosan