Word Yazırma Seçeneklerini Kalıcı Hale Getirme

Bu konuyu okuyanlar

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Sayın forum üyeleri yardımınıza talibim Başlıkda da belirttiğim gibi sadece bir word dosyasına münhasır atıyorum "personel raporlarını tümü bir word de hepsini ayrı word e alamıyorum. bnm yapmak istediğim o word dosyası sadece ve sadece geçerli sayfayı yazdıracak tüm word belgesini değil sadece o dosya geçerli sayfayı yazdıracak yardımcı olabilir misiniz ?

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Dosya menüsünden Yazdır'a bastıktan sonra.
Yazdırma seçeneklerinde geçerli sayfayı yazdırı seç.

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Sayın forum üyeleri yardımınıza talibim Başlıkda da belirttiğim gibi sadece bir word dosyasına münhasır atıyorum "personel raporlarını tümü bir word de hepsini ayrı word e alamıyorum. bnm yapmak istediğim o word dosyası sadece ve sadece geçerli sayfayı yazdıracak tüm word belgesini değil sadece o dosya geçerli sayfayı yazdıracak yardımcı olabilir misiniz ?
yazdıracağınız sayfadayken, ctrl+p yapın,yazdır seceneklerinde seçimi yazdır ı seçin tamamdır

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Dosya menüsünden Yazdır'a bastıktan sonra.
Yazdırma seçeneklerinde geçerli sayfayı yazdırı seç.
yazdıracağınız sayfadayken, ctrl+p yapın,yazdır seceneklerinde seçimi yazdır ı seçin tamamdır

hayır şunu demek istiyorum onu bende biliyorum fakat dosyayı kapatıp açtığında yeniden tüm belge yazıdrıyor ben sadece o dosyaya girdiğimde falan hep geçerli belge yazdıracak ben ctrl p den değiştirmeyeceğim o kendisi değiştirilmiş olarak yazdırılacak anlatabildim umarım