Witcher Oyununun Serisine Başlayacağım.

Bu konuyu okuyanlar

jawossss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Witcher Oyununun serisine başlayacağım, Witcher 1'den mi başlamam lazım, sadece witcher 3 alsam güzel bir oyun deneyimi sunar mı? Çok fazla bütçem yok o nedenle soruyorum.
indir.jpeg

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Witcher Oyununun serisine başlayacağım, Witcher 1'den mi başlamam lazım, sadece witcher 3 alsam güzel bir oyun deneyimi sunar mı? Çok fazla bütçem yok o nedenle soruyorum.Ekli dosyayı görüntüle 148393
RPG sevmiyorsanız bence hiç girişmeyin. Oynamadan önce Gameplay videolarına bakın. YouTube'da Enis Kirazoğlu'nun Witcher hakkındaki videolarını da izlerseniz fikir sahibi olabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla hikayeler birbiriyle bağlantılı. Yani hepsini teker teker oynamanız daha iyi olur. İsterseniz ilk iki oyunun hikâyelerini öğrenip 3. oyunu oynayabilirsiniz.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
ben deneyimlerimi aktarıyım ilk başta witcher 1 çokta güzel değil hikayeesi güzel ama yani ben beğenmedim komabtı görüntü kalitesi görevelri vs. ben yarıda bıraktım 6 epsioda var 3 te bıraktım 3 en çok görevli epsiod bu ardada.

witcher 2 dersek witcher 2 müq oyun benim en sevdiğim witcher 2 boş görevler yok ve ara sahnelere vs çok güzel ve 24 saatte tüm görevlerle bitirdim kısa sürmesini ben sevdim

witcher 3 dersek gerçekten güzel oyun ama çok görev var ve benim pc kaldırmadı xd 20 fps falan oynyuyordum o yüzden onu bitiremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Witcher Oyununun serisine başlayacağım, Witcher 1'den mi başlamam lazım, sadece witcher 3 alsam güzel bir oyun deneyimi sunar mı? Çok fazla bütçem yok o nedenle soruyorum.Ekli dosyayı görüntüle 148393
fazla bütçem yok demişsin witcher 1 steamde 2.40 tlye witcher 2 yide 4.6 tlden aldım 16tlye paket ala biliyorsunuz sanırım