Winrar ile Self-Extract dosya hazırlama

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
[video=vimeo;17977606]http://vimeo.com/17977606[/video]

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Videolar iyi güzel hoş da izleyen kişiye yazılar ile değil de sesiniz ile bazı şeyleri anlatırsanız videolar daha profesyonel olur gibi geliyor bana sanki. Sağa sola metin yazmaktansa konuşarak anlatın bence :)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Videolar iyi güzel hoş da izleyen kişiye yazılar ile değil de sesiniz ile bazı şeyleri anlatırsanız videolar daha profesyonel olur gibi geliyor bana sanki. Sağa sola metin yazmaktansa konuşarak anlatın bence :)

İşkence etmeyeyim diyorum insanlara :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Hakikaten ama mümkünse sesli anlatın :)

Daha önce bir iki kez sesli anlatım denedim ama daha çok "ımm"lardan oluşan bir klipdi :) o yüzden sesli anlatım tercih edemiyorum , yazılı olunca daha rahat ve anlaşılır oluyor bence , ayrıca yazılı olarak olan birçok eğitim videosu var yani ilk yapan ben değilim ve topu topu 2 videom var zaten :) Ancak haklısın işi yavaş yavaş o tarafa doğru götürmek lazım böyle olmuyor dostum eyvallah :)

---------- Post added at 15:57 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

Bence burada çok da sesle anlatılacak bişey yok, yazı iyi olmuş :)

Ortam değişkenleri de bu konuda lazım olabilir, mesela windows klasörüne çıkarma yapacaksın ama herkesin windows'u C: de değil D: de de olabilir, burada %WINDIR% kullanılırsa her zaman windows klasörüne ulaşılır.

http://forum.shiftdelete.net/programlama/173462-environment-variables-ortam-degiskenleri.html

eyvallah kadıköy dostum :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
O ımm'lar zamanla düzelir. anlatacağın şeyi ilk önce videoya çek. artından üzerine konuş daha rahat olur. bir yandan anlatıp diğer yandan videoya çekmek zor olur senin için :)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
O ımm'lar zamanla düzelir. anlatacağın şeyi ilk önce videoya çek. artından üzerine konuş daha rahat olur. bir yandan anlatıp diğer yandan videoya çekmek zor olur senin için :)

Evet öyle oluyor ne yazık ki , ama tekrar deniycem dostum , bakalım nasıl olacak :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
dediğim gibi ilk önce video'yu sessiz olarak çek. daha sonra izlerken üzerine konuşma kaydet daha rahat olur. hatta o konuşmayı yazıya döküp gerekiyosa oradan okursun. zaten belli bir seviyeye geldikten sonra ikisini de rahat bir şekilde yapacak kıvama gelirsin :)