WinRAR 3.71 Çıktı

Gelişmiş sıkıştırma yazılımı WinRAR yeni sürümüyle hatalarını gideriyor ve yeni özellikleri bünyesine ekliyor. Yeni sürümle ilgili merak ettikleriniz burada.

WinRAR sıkıştırma yazılımları arasından basit arabirimi ve sunduğu sıkıştırma oranıyla sıyrılan bir yazılım. RAR biçiminin yüksek sıkıştırma yeteneğinin yanı sıra kendi bünyesinde barındırdığı kendiliğinden açılan arşivler (SFX) üretebilmesi ve gelişmiş arşivleme sayesinde dosyalara kurtarma kaydı eklemek gibi veri hatalarına karşı bir savunma eklemsiyle teknik açıdan çok başarılı bir ürün.

Yeni Sürümde Neler Var?


Birkaç ekleme ve hata düzeltmesi içeren yeni sürümde Vista altında, olmayan bir klasöre kendiliğinden açılan arşiv oluşturulmaya çalışıldığında sonsuz döngüye girilmesi sorunu çözülmüş. Bunun yanında artık WinRAR sistem tepsisi logosu yüksek çözünürlüklere uyum sağlayabiliyor. Diğer geliştirmeler ve giderilen hatalar için WinRAR'ın kendi sitesindeki şu adrese bakabilirsiniz.

:: WinRAR'ın yeni sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Bilgi İçin:
WinRAR
SDN - http://shiftdelete.net
 

Kriptograf

Profesör
Ne sıklıkta kullanırsınız sorusuna sıklık mı hiç kapatmam cevabını vereceğim ender programlardan birisidir.Her zaman küçük boyutlar daha iyidir...
daha daha daha yenisini görebilme dileklerimle!

Alexander Roshal a da teşekkür etmek gerekiyor da nasıl yapacağım konusunda şüphelerim var :)
 
Üst