windowsu nereye yüklemek istiyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

D3A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ilk kez windows kuruyorum böyle bi ekranla karşılaştım neleri silmem gerek veya neleri biçimlendirmem yardım edermisiniz
20210110_222947.jpg

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
yani yanlış bilgi vermek istemem ben orda ne var ne yok sildim sadece 1 tane kaldı onuda 2 ye böldüm birine sistemi kurdum bitti ama başkalarınıda bekle belki yanlış söylemişimdir

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
yani yanlış bilgi vermek istemem ben orda ne var ne yok sildim sadece 1 tane kaldı onuda 2 ye böldüm birine sistemi kurdum bitti ama başkalarınıda bekle belki yanlış söylemişimdir
Evet bende öyle yaptım. Temiz kurulum içinde bence öyle olması gerekli. Zaten diğer alanları kendi otamatik yapıyor. Eger silinmesini istemediğiniz veriniz yoksa bütün diskleri silerek kurulumu yapın. Yerel Disk D gibi ikinci alan istiyorsanız ona da yer ayırın. Eğer bu aşamada yapamaz iseniz onu sonradan da yapılır ikinci alan.

D3A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gerekli dosya
gerekli dosyaların varsa yedekle sonra yap pişman olursun
Temiz windows sıfır windows açmak istiyorum gerekli hicbi dosya yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bende öyle yaptım. Temiz kurulum içinde bence öyle olması gerekli. Zaten diğer alanları kendi otamatik yapıyor. Eger silinmesini istemediğiniz veriniz yoksa bütün diskleri silerek kurulumu yapın. Yerel Disk D gibi ikinci alan istiyorsanız ona da yer ayırın. Eğer bu aşamada yapamaz iseniz onu sonradan da yapılır ikinci alan.
temiz kurulum yapmak istiyorum gerekli dosya yok temiz kurulum yapmak için hangilerini silmem gerektiğini söylermisiniz örnek:sürücü 0 bölüm 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsinin biçimlendirme yapınız ondan sonra ileri deyiniz.
sizin dediğinizi yapıyorum

Son düzenleme:

D3A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hepinize teşekkür ederim sorun çözüldü