Yardım Windows'a Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

AldrichMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows sürümüme downgrade attım şuan 1709 sürümünde. Ve sorun şu ki hiç bir şekilde şifre vs. koymamama rağmen veya kullanıcı eklememem gibi beni böyle bir ekran karşıladı ve sifirlamak istesem de sifirlayamiyorum lütfen yardım

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Windows sürümüme downgrade attım şuan 1709 sürümünde. Ve sorun şu ki hiç bir şekilde şifre vs. koymamama rağmen veya kullanıcı eklememem gibi beni böyle bir ekran karşıladı ve sifirlamak istesem de sifirlayamiyorum lütfen yardim edit: fotoğraf yüklenmiyor ancak

Diğer kullanıcı
Kullanıcı adı
Şifre

Bu şekilde bir şey var
Fotoğrafı hızlıresime atın.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,963
Windows sürümüme downgrade attım şuan 1709 sürümünde. Ve sorun şu ki hiç bir şekilde şifre vs. koymamama rağmen veya kullanıcı eklememem gibi beni böyle bir ekran karşıladı ve sifirlamak istesem de sifirlayamiyorum lütfen yardım

Hesabınızın ismini ve varsa şifresini girip oturum açmayı denediniz mi? Birde neden sürüm düşürdünüz?

AldrichMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesabınızın ismini ve varsa şifresini girip oturum açmayı denediniz mi? Birde neden sürüm düşürdünüz?
Sürüm konusu biraz uzun. Microsoft hesabımın emailini ve şifresini girmeye çalıştım olmadı
Az önce hatırladığım kadarıyla önceki Windows sürümünde kullanıcı adımı ve şifremi yazdım olmadı şifremi gayet net hatırlıyorum ama kullanıcı adı hakkında hiç bir şey hatırlamıyorum

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Sürüm konusu biraz uzun. Microsoft hesabımın emailini ve şifresini girmeye çalıştım olmadı
Az önce hatırladığım kadarıyla önceki Windows sürümünde kullanıcı adımı ve şifremi yazdım olmadı şifremi gayet net hatırlıyorum ama kullanıcı adı hakkında hiç bir şey hatırlamıyorum
Microsoft Hesabınızın kullanıcı adını girdiniz mi?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Denemem lazım ancak email olmadıysa kullanıcı adının olacağını sanmam
E denemekten başka çareniz mi var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem yeni yüklediyseniz tekrar yükleyin.Normal Windows hesabı ile giriş yapın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem yeni yüklediyseniz tekrar yükleyin.Normal Windows hesabı ile giriş yapın.