Windows yükleme ekranında görüntü gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

İrresistible1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sistemi açıyorum. Sorunsuz bir şekilde açılıyor. Windows açılış ekranına kadar bir sorun yok. Ondan sonra görüntü gidiyor. Monitöre gelen sinyal kesiliyor sanırım. Ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor gibi. Sonra restart tuşuna basıyorum. Bilgisayar ve Windows sorunsuz bir şekilde açılıyor. Her seferinde aynı rutini yapmak zorunda kalıyorum. Format attım, sorun düzeldi. Bir süre sonra tekrar aynı sorun başladı. Ne yapmam gerekir?

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Sistemi açıyorum. Sorunsuz bir şekilde açılıyor. Windows açılış ekranına kadar bir sorun yok. Ondan sonra görüntü gidiyor. Monitöre gelen sinyal kesiliyor sanırım. Ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor gibi. Sonra restart tuşuna basıyorum. Bilgisayar ve Windows sorunsuz bir şekilde açılıyor. Her seferinde aynı rutini yapmak zorunda kalıyorum. Format attım, sorun düzeldi. Bir süre sonra tekrar aynı sorun başladı. Ne yapmam gerekir?
Temiz kurulum yap büyük ihtimalle kayıt defteri ayarları bozuldu ancak format atmadan önce şunu dene;
Arama bölümüne "cmd" yaz ve yyönetici olarak çalıştır,
ve şunu yaz "sfc /scannow" yaz ve beni haberdar geçmezse format şart.

İrresistible1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Temiz kurulum yap büyük ihtimalle kayıt defteri ayarları bozuldu ancak format atmadan önce şunu dene;
ve şunu yaz "sfc /scannow" yaz ve beni haberdar geçmezse format şart.
Dostum format attım. Düzeldi. Maalesef bir süre sonra tekrar başladı. Dediğin şeyi yapıcam şimdi. Format atarken her şeyi sildim. Windows dışında Linux da vardı. Onu dahi sildim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve şunu yaz "sfc /scannow" yaz
Yaptım ama düzelmedi.

Son düzenleme: