Windows XP SP3 Özellikleri Açıklandı

Bu konuyu okuyanlar

pcman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya ben bi sekilde xp service pack 3 un betasini indirdim nerden buldugumuda hatirlamiyom explorer uctu :) varim yogum firefox. sanirim beta olmasaydida bozula bilirdi bayaa eskidi cunku benim xp

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
inşallah erken zamanda verirler..güzel olur...

samich

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya saten bunla idare ederis nasılsa 2010 da windows 7 çıkacakmış

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
SP3 Türkçe interette var aratın bulursunuz.Bikaç kişi indirmiş olduğu güncellemeleri birleştirip SP3 yapmış. Bikaç tanesinde dil uyumsuzluğu diyor ama genelini kuruyor ve indirmeniz gereken güncelleme sayısını da yarıya indiriyor.
Ben Kullandım.Hiç yoktan iyidir...

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
byhck dedi ki:
SP3 Türkçe interette var aratın bulursunuz.Bikaç kişi indirmiş olduğu güncellemeleri birleştirip SP3 yapmış. Bikaç tanesinde dil uyumsuzluğu diyor ama genelini kuruyor ve indirmeniz gereken güncelleme sayısını da yarıya indiriyor.
Ben Kullandım.Hiç yoktan iyidir...

Peki sen gerçek sp3 kullandığına eminmisin piyasada çok varda sahtesi

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
eminim çünkü ilk xp pro güncellemeleri 80-85 civarındadır.Ben onu kurduğumda ise bu sayı 35-40 a indi.çok farkedilir bir fark oluşturmasa da denemeye değer.Ayrıca virüs yda trojen yoktu taramasını yapmıştım.

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PC MERAKLISI dedi ki:
ben buldum sp3 türkçe 4]http://www.forumel.biz/super-windows-xp-sp3-turkce-rapidsiz-beklemek-yok-t12991.html[/url]

ama denemedim :^)

linkte verilen paketi abiler kendileri hazırlamışlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar sp3 Türkçe diye forumlarda dolaşan rusların yaptığı ve içinde sp2 nin tüm güncelleştirmesi olan bir sunumdur yani henüz gerçej sp3 çıkmadı

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mila12 dedi ki:
Arkadaşlar sp3 Türkçe diye forumlarda dolaşan rusların yaptığı ve içinde sp2 nin tüm güncelleştirmesi olan bir sunumdur yani henüz gerçej sp3 çıkmadı

tabii ki gerçek sp3 çıkmadı (gerçi Microsoft 2007 yılında yaptığı açıklamada 2008 Ocak sonunda çıkacak demişti) şimdiki dedikodular ise Nisan ayına doğru gidiyor. Önemli olan zaten gerçek olup olmaması değil ki (yani MS yapmış yapmamış) birileri güncellemeleri tek tek indirip hepsini tek bir çatı altında toplayarak yeni bir XP sp3 CD si oluşturabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben windows xp kurmak için internetten iso kalıbını indirdim deamon lite programı ile çalıştırdım ama seçeneklerden windows xpyi kur a banınca olmuyo daha doğrusu basılmıyo bana yardım edermisiniz