Windows Xp Pro İle İlgili...

Nemesis

Dekan
Günaydın SDN sakinleri. Benim işletim sistemimle ilgili bir problemim var. İki gün önce işletim sistemi cok hızlıydı bilgisayarda cok cabuk açılıyordu. Ama dün format attım ve eskisine nazaran cok yavaşladı. Sebebi ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz ?

Nemesis

Dekan
Herseyi tam yükledim ama söle bişey var anakartım Asus M2AVM ben Cd yi takıp otamatik yüklettim hepsini birde ekran kartının driverini cd den değil en son sürümü indirip kurdum.

tertunc

Dekan
Emektar
Nmss dedi ki:
Herseyi tam yükledim ama söle bişey var anakartım Asus M2AVM ben Cd yi takıp otamatik yüklettim hepsini birde ekran kartının driverini cd den değil en son sürümü indirip kurdum.
CD den yükle bir...

7/24

Profesör
*) Madem hızlı ve sorunsuz sekilde calısıyordu neden formatladınız?
*) Sayet formattan sonra bır yavaslama var diyorsanız ilk basta,sisteminize kurdugunuz driverleri sırası ile yeniden kurun.Ses kartı ve ekran kartı driverini en sona bırakın,ekran kartı sürücüsünde de en sürümden önceki versiyonu kurun.
*) Sorun halen devam ediyorsa son olarak ramleri cıkartıp başka soketlere takınız.Sistemin ramlari tam olarak görüp görmediğine dikkat ediniz.
*) Kolay Gelsin.

Nemesis

Dekan
Yardımınız için teşekkürler. Akşam yurtta dediklerinizi yaparım.Neden format attığıma gelince kurmaya calıstıgım bazı oyunlar calısmadı format attım calıştı.

Son mesajlar