Windows Mobile Güncelleniyor

Bu konuyu okuyanlar

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Windows Mobile'a yeni güncelleme ile birlikte yepyeni bir arayüz karşımızda. Aman yanlış anlamayın bu Windows Mobile 7.0 değil, yepyeni ve bambaşka bir şey.

Microsoft'un Amsterdam'da gerçekleştirdiği Mobius konferansında, ziyaretçilere yeni nesil Windows Mobile'ını tanıttı. Kod adı "Photon" olarak adlandırılan bu yeni nesil mobil işletim sisteminin çok farklı bir ara yüzü ve çok akıcı bir kullanımı söylenenler arasında. Windows Mobile 7.0 olarak adlandırılmayacağını belirten yetkililer, bunun sadece bir güncelleme olduğunu özellikle vurguladılar. Önümüzdeki aylarda piyasadaki ürünlerde görebileceğimiz Photon, cep bilgisayarlarına yepyeni bir hava katacağa benziyor.

Yazan: Güren Gürsel
SDN - http://shiftdelete.net

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hangi cep bilgisayarları destekleyecek acaba bu sürümü ??? bunun listesi veya bir bilgi var mı ???

2-3 ss veya link olsa hiç fena olmazdı :)

duke09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de HTC Touch var. Windows Mobile 6 Professional kullanıyorum dandik basit telefon yazılımlarından artık sıkıldım.

Picture%207-5.jpg

www.cebimdekipc.com'dan alıntıdır!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
duke09 dedi ki:
Bende de HTC Touch var.

bana da düng eldi. kendisine hat bile takamadım zaman bulamadığım için. yarından itibaren birkaç gün deneyeceğim hatta incelemesini de yazacağım buraya.

duke09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
duke09 dedi ki:
Bende de HTC Touch var.

bana da düng eldi. kendisine hat bile takamadım zaman bulamadığım için. yarından itibaren birkaç gün deneyeceğim hatta incelemesini de yazacağım buraya.

Hayırlı olsun kesinlikle güzel bir seçim yapmışsın. Pişman olmayacaksın ;)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9