Windows Live Messenger Beta

Bu konuyu okuyanlar

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Windows Live Messenger'in yeni çıkacak olan sürümünün şimdilik beta sürümü bizlerle. Bu sürüm sadece Vista ve Windows7 işletim sistemlerini destekleyecek, biliyorsunuz Microsoft artık XP için kılını bile kıpırdatmama kararı almıştı.

Yeni Messenger'de bir çok yeni özellik var, youtube'den konuşma penceresinde birbirinize videolar izletebilirsiniz, facebook, twitter, myspace gibi sosyal paylaşım alanları ile messenger'inizi ilişkilendirebilirsiniz (şu an facebook ile kullanıyorum).

Sohbetler artık HD kalitesiyle...
Cep telefonunuz ile bağlantı kurabilirsiniz...
En sevdiğim bir diğer özellik ise sekmeli sohbetler, artık 10 tane pencere açık olmayacak, 1 pencerede 10 sohbet sekmesi gayet kullanışlı bence.. :)

ve en beğendiğim özelliklerden birisi ise şu, mesela bir grup oluşturdunuz, Arkadaşlarım grubu, gruba sağ tıklayıp bu gruba çevrim dışı görün dediğiniz de o grup sizi otomatikmen çevrim dışı görüyor.:)

Daha fazlası için:
http://explore.live.com/windows-live-messenger-beta

Not: Şu an için sadece İngilizce sürüm var,

İlk kurduğunuza oturumuzu açamamayabilirsiniz, hatayı gidermek için Başlat > Çalıştır'a gelin ve;

regsvr32 softpub.dll Wintrust.dll Initpki.dll Rsaenh.dll Mssip32.dll Cryptdlg.dll

Yazıp enterlayın, sorun halloldu :)
-- Az sonra ekran görüntüleri geliyor..

Teşekkürler. MrDeNNiS

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
9 sürümü yetiyor..:)

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
@Cloakengaged,

Özür dilerim kusura bakmayın görememiştim. Moderatörler konuyu silerse sevinirim.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Olur gözden kaçmalar özür dilenecek bir durum yok görmeyenler için güncellenmiş oldu diğer konuyla birleştirilse daha iyi olur tabii..

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Ben her zaman konuların birleştirilmesinden yanayım.