Soru Windows Kurulabilicek Disk Bulamıyor

Bu konuyu okuyanlar

mefors

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Cihazımda sorunsuz çalışan bir NVMe SSD var. Windows'u kurarken diski ayarladığımız yerde hiçbir disk gözükmüyor. Ayrıca disk yönetiminde de fotoğraftaki gibi çarpı işareti var ama şu an da Windows bu diske kurulu ve sorunsuz çalışıyor ne yapmalıyım? Cihaza format atamıyorum ayar yapamıyorum.
Acer cihazım var​

recepakyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
10. ve 11. nesil işlemcilerde windowsu indiriken yanında birde intelin sürücüsünü indirmeniz ve windows kurulum ekranında sürücüyü kurmanız gerek. Link bırakıyorum bu size yardımcı olur.

mefors

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10. ve 11. nesil işlemcilerde windowsu indiriken yanında birde intelin sürücüsünü indirmeniz ve windows kurulum ekranında sürücüyü kurmanız gerek. Link bırakıyorum bu size yardımcı olur.
denedim bunu fakat kurunca da herhangi bir şey gelmiyor karşıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazımda sorunsuz çalışan bir NVMe SSD var. Windows'u kurarken diski ayarladığımız yerde hiçbir disk gözükmüyor. Ayrıca disk yönetiminde de fotoğraftaki gibi çarpı işareti var ama şu an da Windows bu diske kurulu ve sorunsuz çalışıyor ne yapmalıyım? Cihaza format atamıyorum ayar yapamıyorum.​

Acer cihazım var​

Ayrıca bundan önceki formatlarımda disk sorunusz karşıma geliyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazımda sorunsuz çalışan bir NVMe SSD var. Windows'u kurarken diski ayarladığımız yerde hiçbir disk gözükmüyor. Ayrıca disk yönetiminde de fotoğraftaki gibi çarpı işareti var ama şu an da Windows bu diske kurulu ve sorunsuz çalışıyor ne yapmalıyım? Cihaza format atamıyorum ayar yapamıyorum.​

Acer cihazım var.​

Ve disk yönetimi de böyle gözüküyor

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-03-04 191402.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-04 191402.png
    56.7 KB · Görüntüleme: 56