Yardım Windows ile şifrelenmiş klasöre erişim sorunu

Dumannserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim yanlış bir konu altında açtıysam kusura bakmayın. Öncelikle sorun şu; laptopa format atmadan önce birtakım dosyaları (120GB) fotoğrafları vs. tek bir dosyada topladım ve bu dosyayı da özellikler şifreler ile şifreledim ardından flash diske attım. Formattan sonra dosyaya ve içindekilere hiçbir şekilde erişemiyorum açılmıyor ve flashdan taşınmıyor dosyanın üstünde sarı bir kilit simgesi duruyor. Çok taradım fakat bir çözüm bulamadım yardımlarınıza ihtiyacım var 120 GB belge arşiv benim için önemli bilgiler maalesef gitti.

Ekli dosyalar

• FORUM1.png
    FORUM1.png
    36.7 KB · Görüntüleme: 43
  • FORUM2.png
    FORUM2.png
    8.3 KB · Görüntüleme: 41
  • FORUM3.png
    FORUM3.png
    133.2 KB · Görüntüleme: 46
  • FORUM4.png
    FORUM4.png
    27.3 KB · Görüntüleme: 42
  • FORUM5.png
    FORUM5.png
    133.2 KB · Görüntüleme: 40

eskiyeniahmet

Asistan
Reaksiyon puanı
93
bildiğim kadarıyla şifreleyince sadece şifrediğin hesaptan açılıyor microsoft destek e başvurdun mu

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim yanlış bir konu altında açtıysam kusura bakmayın. Öncelikle sorun şu; laptopa format atmadan önce birtakım dosyaları (120GB) fotoğrafları vs. tek bir dosyada topladım ve bu dosyayı da özellikler şifreler ile şifreledim ardından flash diske attım. Formattan sonra dosyaya ve içindekilere hiçbir şekilde erişemiyorum açılmıyor ve flashdan taşınmıyor dosyanın üstünde sarı bir kilit simgesi duruyor. Çok taradım fakat bir çözüm bulamadım yardımlarınıza ihtiyacım var 120 GB belge arşiv benim için önemli bilgiler maalesef gitti.
Microsoft desteğe başvurabilirsiniz. Yada çevrenizdeki bir bilgisayarcıya. (ücretli olur bilgisayarcıda).

Dumannserhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bildiğim kadarıyla şifreleyince sadece şifrediğin hesaptan açılıyor microsoft destek e başvurdun mu
microsoft desteğe başvurmadım ama deneyeyim teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft desteğe başvurabilirsiniz. Yada çevrenizdeki bir bilgisayarcıya. (ücretli olur bilgisayarcıda).
keşke ücretli de olsa yapsalar ama sordum birkaç bilgisayarcıya geçmiş olsun dediler. Microsoft desteğe başvurayım dediğiniz gibi teşekkür ederim.