Windows Hazırlanıyor Bilgisayarınızı Kapatmayın Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
390
Arkadaşlar Acer nitro 5 kullanıyorum. Yarım saatten fazla bir süredir bu şekilde kaldı. Bilgisayarı yeniden başlatmamın sebebi Trust oyuncu kulaklığının yazılımı yüklediğim için uygulama yeniden başlatmamı istedi. Herhangi bir güncelleme de yüklememiştim. Sorunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Peki herhangi bir Windows güncellemesi olmuş mudur arkada? Gerçi olsa bile yarım saattir takılı kalmaması gerek. İstiyorsan bir kapatıp yeniden aç.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Yarım saattir veya daha fazla biçimde bu şekilde beklemesi sıkıntılı biraz. Windows bazen böyle yaramazlıklar yapar, yeniden başlatmakta fayda var.

Reaksiyon puanı
390
Yoktu. Güncelleme olsa zaten bi kaç dakika sonra ilerleme yüzdesini gösterir. Yeniden kapatıp açsam bir zarar gelir mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

O zaman direk kapatma düğmesine basıp kapatayım

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
390
Korka korka kapattım bilgisayarı ve geri açtım. Şu an bir sıkıntı yok. Teşekkürler :)

Reaksiyon puanı
390
Windows arada yapıyor öyle şeyler.Hem ne demişler "bir kapat aç düzelir" :D
Hocam o zaten en temel yoldur. Birde format vardır en kötü sorunların bile çözümüdür. :)). Ama benim bilgisayar da yeni diye içimde ister istemez bir tedirginlik vardı :). Siz de kapa aç bi şey olmaz dediğinizde korka korka kapa aç yaptım :).

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam o zaten en temel yoldur. Birde format vardır en kötü sorunların bile çözümüdür. :)). Ama benim bilgisayar da yeni diye içimde ister istemez bir tedirginlik vardı :). Siz de kapa aç bi şey olmaz dediğinizde korka korka kapa aç yaptım :).
Dediğin olay Windows güncelleştirme sonrası olsa kapatıp açmak açıkçası bazı dosyalara zarar verebilir. O da her güncellemede olmaz zaten sürüm güncelleştirmesi sonrası olursa anca. Umarım artık bilgisayarını sorunsuz kullanırsın :)

The0Felon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki ya güncellemeden sonra böyle kaldıysa benimkisi ben bilmeden 5gb lik guncelleme yapmis yeniden başlatmak istedim guncelleme için değil aynısı oldu kaldı böyle