Yardım Windows Güncellemelerini Yapamıyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

fuss1ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1659191117333.png

Yapmaya çalışırken böyle bir şey söylüyor çok önceden kapatmıştım sanırım bir kaç şeyi ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Windows Update açık bu arada hala olmuyor. Yardım ederseniz sevinirim.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Ekli dosyayı görüntüle 172516
Yapmaya çalışırken böyle bir şey söylüyor çok önceden kapatmıştım sanırım bir kaç şeyi ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Windows Update açık bu arada hala olmuyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Sanırım bu windowsta kullanılan ürün anahtarı toplu bir anahtar.Yani bir şirkete bağlı gibi düşün.Birtane alınır ve birçok cihazda kullanılır.Kontrol eder misiniz?

fuss1ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sanırım bu windowsta kullanılan ürün anahtarı toplu bir anahtar.Yani bir şirkete bağlı gibi düşün.Birtane alınır ve birçok cihazda kullanılır.Kontrol eder misiniz?
Sanırım öyle tema renkleri falan değiştirmek için bir siteden falan almıştım sanırım bununla mı ilgili sorun ?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Sanırım öyle tema renkleri falan değiştirmek için bir siteden falan almıştım sanırım bununla mı ilgili sorun ?
Öyle görünüyor.PTT AWM'de 9.90tl ye win 10 pro lisansı var pintipin satııcısından.Ben 2 tane windows 2 tane office almıştım,hiç sorun yaşamadım.

Reaksiyon puanı
8,023
Toplu lisanslardan almışsınız. Bireysel lisans satın almalısınız.

Son mesajlar