Windows güncelleme hatası

Bu konuyu okuyanlar

YiğitGöldağı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.Dün bilgisayarımı windows 7 64 bit e formatlattırdım.Bugün kulaklığımı bağladığımda aygıtın eksik olduğunu gördüm ve yeniden yükledim.Yükledikten sonra pc mi yeniden başlatmamı istedi.Ancak yeniden başlattığımda Windows güncelleştirmeleri yüklenemedi hatası alıyorum ve pc loop a giriyor sürekli açılıp kapanıyor.Pc ciyi arayıp sordum formatlanması gerektiğini söyledi.Bunun başka bir çözümü var mıdır?

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.Dün bilgisayarımı windows 7 64 bit e formatlattırdım.Bugün kulaklığımı bağladığımda aygıtın eksik olduğunu gördüm ve yeniden yükledim.Yükledikten sonra pc mi yeniden başlatmamı istedi.Ancak yeniden başlattığımda Windows güncelleştirmeleri yüklenemedi hatası alıyorum ve pc loop a giriyor sürekli açılıp kapanıyor.Pc ciyi arayıp sordum formatlanması gerektiğini söyledi.Bunun başka bir çözümü var mıdır?
Yanlış bir sürücü yüklemiş olabilirsin.

atmqca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Safe mod denediniz mi F8 ile.

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Windows 7 Artık Hiçbir Konuda Desteklenmiyor. Driver Vb. Bunların Hiçbirini Hem Güncelleyemez Hemde Artık Güncelleme Alamaz. Tavsiyem Windows 8.1 Veya Windows 10 İşletim Sistemine Geçmenizdir.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Bunu deneyebilirsin.

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
İllaki Windows 7 Kullanmak İstiyorsanız Bir Antivirüs Programı Kurunuz. Ve Güncel Olduğuna Dikkat Ediniz.

atmqca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Şu an deniyorum safe modu lütfen bekleyin yazıyor 5 dakikadır.
Bu hata genellikle yanlış yapılandırılmış sistem ayarları veya Windows kayıt defterindeki düzensiz girişlerden kaynaklanır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temiz kurulum yapmanızı öneririm . Ayrıca daha stabil Windows 10 kurmanızı öneririm.
Bu hata genellikle yanlış yapılandırılmış sistem ayarları veya Windows kayıt defterindeki düzensiz girişlerden kaynaklanır.

YiğitGöldağı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Temiz kurulum yapmanızı öneririm . Ayrıca daha stabil Windows 10 kurmanızı öneririm.
Zaten windows 10 vardı pc ya ağır geldiği için formatlattırmak istedim pc ci windows 7 nin bilgisayarım için daha uygun olacağını söyledi.

Şu anda güvenli modda açabildim pc yi ama normal moda alınca tekrar açılmamaya mı başlayacak ne yapmam gerekir?

Zaten windows 10 vardı pc ya ağır geldiği için formatlattırmak istedim pc ci windows 7 nin bilgisayarım için daha uygun olacağını söyledi.

Şu anda güvenli modda açabildim pc yi ama normal moda alınca tekrar açılmamaya mı başlayacak ne yapmam gerekir?
Şu anda son çare sistem geri yükleme yapıyorum umarım düzelir güncel durumu eklerim buraya

Şu anda son çare sistem geri yükleme yapıyorum umarım düzelir güncel durumu eklerim buraya
Arkadaşlar sistem geri yükledim düzeldi pc ci getir bir daha format atayım dedi ama gerek olmadığını biliyordum kolayca çözdüm umarım bu sorunu yaşayanlar da bu şekilde çözebilir.

Son düzenleme:

Karşın helikopter

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
bu hatanın çözümü zor ama arkadaşın gönderdiği videoda olabilir

Son mesajlar