Windows Fotoğraf Görüntüleyici ve Mail Uygulaması Çok Geç Açılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Aynaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Fotoğraf açmaya çalıştığımda hemen açılmıyor. Pencere geliyor ama fotoğrafın yüklenmesi baya uzun sürebiliyor aynı şekil mail uygulaması da oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: Windowsun kendi fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum.

Laptop donanım bilgilerim:
GTX1650Ti
intel i5 10200H
2x8 GB RAM
512GB SSD

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
1- Driverler güncel mi?
2- SSDde bir problem yok değil mi? eğer sorun varsa yavaş okuyorsa fln geç yükleniyor olabilir.
3- Arkaplanda bilgisayarı yoran bir hizmet olabilir.

Aynaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1- Driverler güncel mi?
2- SSDde bir problem yok değil mi? eğer sorun varsa yavaş okuyorsa fln geç yükleniyor olabilir.
3- Arkaplanda bilgisayarı yoran bir hizmet olabilir.
Driverların güncel olduğunu düşünüyorum. Çünkü laptop'u iki ay önce satın aldım ve Driverları pc ile gelen flashtan kurdum. Birazdan site üzerinden kontrol edicem.
SSD de bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama test edicem bunu yazdıktan sonra sizi bilgilendireceğim.
Arka planda yoran birşey yok bi chrome açık oluyor genelde bide spotify. Bu ikisi bu donanıma sahip bi pc yi yoracağını da düşünmüyorum

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Fotoğraf açmaya çalıştığımda hemen açılmıyor. Pencere geliyor ama fotoğrafın yüklenmesi baya uzun sürebiliyor aynı şekil mail uygulaması da oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: Windowsun kendi fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum.

Laptop donanım bilgilerim:
GTX1650Ti
intel i5 10200H
2x8 GB RAM
512GB SSD
Windows 10 kullanıyorsanız Windows fotoğraf görüntüleyicisi kullanın siyah olan değil windows 7 olan şimdi uygulamanın ismi aklıma gelmedi