Windows 8 Release Preview ISO images tüm diller Türkçe dahil

Bu konuyu okuyanlar

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Harbi l*n. AKK olmasa şeyolurdu ama.ama eveet bugün son gün sabaha tamam olur :)

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Akn sıfırlansın bunu da indirecem sıraya koydum.. :)

fatih0xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
shiftdelete.net editörleri nerde uyuyor mu. rakip siteniz chip çoktan verdi haberi ana sayfasında

indirmeye başlayan varmı arkadaşlar. ben 1mb hızla indirebiliyorum 24.00 den sonra hızlanırsa 2 saatte ancak biter. şu an % 4 (116 mb)deyim

mazula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkçe Seçeneği de Varmış , Çok İyi :)

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Shiftdelete zZzZzZzZ..
Anlaşılan bizim ekip te AKK'nin bitmesini bekliyor :lol:

legend58_78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu nedir ya bende indiriyom nedir diye bi internete bakayım dedim buraya düştüm, bilginiz varsa paylaşın windows 8 orjinal sürümü mü yoksa beta gibi bişey mi?

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
arkadaşlar bu nedir ya bende indiriyom nedir diye bi internete bakayım dedim buraya düştüm, bilginiz varsa paylaşın windows 8 orjinal sürümü mü yoksa beta gibi bişey mi?

Release Candidate yani Sürüm Adayı RTM (satışa çıkacak sürüm)le neredeyse aynı
Windows 7 ilk çıktığında RC olarak indirmemişsen anlamazsın zaten :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Benim net çok yavaş bee nasıl indiricem?. Bi fikri olan var mı??..

legend58_78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) yarın yüklerim ben bunu bakalım nasılmış artık win8 e gecme zamanı geldi.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] nasıl yavaş yav yenilenmedi mi hızın ?

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Bizim modem komşuda olmasa resetlicem de. :D
Yarına indiririm artık. :)

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim modem komşuda olmasa resetlicem de. :D
Yarına indiririm artık. :)
modem resetlerseniz şifreler uçar.sizin gibiler bizim mahallede olacak.çok şey mi istiyorum ALLAH'ım.sen bizim apartmandada olma gerek yok.el yapımı bir alıcı yaparım,internet sitelerinde gösteriliyor yapımı,sömürürüm.60 tl sınırsız faturasındanda kurtulurum.
senin gibilerden her mahalleye lazım.

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fişini çekin modemin,ccleanerla çerezleri falan silin internet tarayıcınızın.bu yöntemle resetlemeyede gerek kalmaz.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Değişiklikleri söyleyecek bi vatandaş yok mu??.. Anlaşılan kimse kurmamış daha..

tunç01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 MB/s ile indirdim kurdum gerçektende yakışan budur denilecek bi işletim sistemi... winamp bende 1.5 sn de açılıyır photoshop 3 sn de dosyalar arası gezinme de hızlı.... çok kullanışlı yanlız windows 7 ye alıştığım için biraz garip geliyor... bilgisayarım yüz tanımalı ama proğramı win 8 çalıştırmıyor...Arayüz ve diğer görseller de güzel ve keyif verici bi sistem bilgisayarı kasmyor işlemci ve ram fazla yemmiyor bende ram 4 gb %28 kullanıyor ama windows 7 de %38-40 civarında yani windows 8 daha iyi tam sürümü çıktığında daha güzel bir şeye benziyecek....Bu saydıklarım hız yönünden yüksek bir donanımlı bilgisayar değil....((İntel Dual-core E5300 2.6 GHZ-4 gb kingstot ram-1gb axle ekrankartı -Gigabyte GA31M-ES2L anakart-160 gb hdd - 1tb taşınabilir hdd-dvd-400wat power-sabit kart okuucu+5 fan )))):yes::yes::yes::yes::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
16 MB/s ile indirdim kurdum gerçektende yakışan budur denilecek bi işletim sistemi... winamp bende 1.5 sn de açılıyır photoshop 3 sn de dosyalar arası gezinme de hızlı.... çok kullanışlı yanlız windows 7 ye alıştığım için biraz garip geliyor... bilgisayarım yüz tanımalı ama proğramı win 8 çalıştırmıyor...Arayüz ve diğer görseller de güzel ve keyif verici bi sistem bilgisayarı kasmyor işlemci ve ram fazla yemmiyor bende ram 4 gb %28 kullanıyor ama windows 7 de %38-40 civarında yani windows 8 daha iyi tam sürümü çıktığında daha güzel bir şeye benziyecek....Bu saydıklarım hız yönünden yüksek bir donanımlı bilgisayar değil....((İntel Dual-core E5300 2.6 GHZ-4 gb kingstot ram-1gb axle ekrankartı -Gigabyte GA31M-ES2L anakart-160 gb hdd - 1tb taşınabilir hdd-dvd-400wat power-sabit kart okuucu+5 fan )))):yes::yes::yes::yes::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

İlk kurduğunda windows 7' de malesef ki aynı tepkileri veriyor aldanmayın. Formattan yeni çıkmış bir windows 8 var karşınızda , ufak düzeltmeler olmuş fakat aaaa bu hemen açıldı aa bu anında tepki verdi demek sadece kendinizi kandırırsınız. Çünkü windows biliyoruz ki regedit dosyasını şişiren bir işletim sistemi. Aradan 6 ay gibi bir süreç geçtiğinde de bu serilikte çalışırsa o zaman hak etmiş sayarız da pek sanmam. Bu arada Photoshop Ram bazlı çalışan bir grafik programı ve 1 defa açıldıktan sonra ön belleğe alırsa 1 sn yine açılır.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
İlk kurduğunda windows 7' de malesef ki aynı tepkileri veriyor aldanmayın. Formattan yeni çıkmış bir windows 8 var karşınızda , ufak düzeltmeler olmuş fakat aaaa bu hemen açıldı aa bu anında tepki verdi demek sadece kendinizi kandırırsınız. Çünkü windows biliyoruz ki regedit dosyasını şişiren bir işletim sistemi. Aradan 6 ay gibi bir süreç geçtiğinde de bu serilikte çalışırsa o zaman hak etmiş sayarız da pek sanmam. Bu arada Photoshop Ram bazlı çalışan bir grafik programı ve 1 defa açıldıktan sonra ön belleğe alırsa 1 sn yine açılır.
CP sürümü ilk çıktığında kurdum ve RP sürümü çıkana kadar hiç sorun olmadı. Açılış kapanış süreleride dahil.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bendeki sürüm İngilizce Türkçeye nasıl çevirebilirim.

nic_ufuk

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tamm güzel gayet hızlı açılış kapanış ve uygulamalardaki performans falan ama metro arayüzünü napıcam ben masaüstünde tabletde olsa neyse ki windows 7ye dönücem windows 8e alışmak istemiyorum