Windows 8 mi , Yoksa Windows 8.1 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Alperen Özel

Öğrenci
Eski bilgisayarım var. Ve windows 7 32 bit (bilgisayar x64 tabanlı) bende win8 kurmaya karar verdim. Sistem eksi olduğu için windows 10 kur falan demeyin denedim kasıyor. 2-3 hafta önce windows 8.1 vardı. Tekrar win8 yapmak istiyorum ancak bazı sorularım var.
1-Windows 8 mi 8.1 mi
2- Ben de şuan 32bit sistem olduğu için direkt 64 bit versiyonu indirebilir miyim
3- Kurarken benden win8 etkinleştirme kodu istiyor mu?

(ÖNEMLİ NOT: KURULUM SANAL DİSK LE YAPIYORUM DAHA HIZLI OLDUĞU VE BİLGİSAYARDA BİOS PROBLEMLERİ OLDUĞU İÇİN.)
PROGRAMIM: ULTRAİSO
2-3 KERE BUNUNLA FORMAT ATTIM HİÇ BİR SIKINTI YOK , USB CDDEN DAHA RAHAT.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CEVAPLIYABİLECEK YOK MU?

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Özel başlık
The Only
61bit kurabilirsiniz anahtarsız olarak kullanmak var olarak biliyorum olmadı ucuza dijital key alabilirsiniz vd kurulum yardımcısı olarak Rufus öneririm.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
GERİ DÖNDÜ!
Eski bilgisayarım var. Ve windows 7 32 bit (bilgisayar x64 tabanlı) bende win8 kurmaya karar verdim. Sistem eksi olduğu için windows 10 kur falan demeyin denedim kasıyor. 2-3 hafta önce windows 8.1 vardı. Tekrar win8 yapmak istiyorum ancak bazı sorularım var.
1-Windows 8 mi 8.1 mi
2- Ben de şuan 32bit sistem olduğu için direkt 64 bit versiyonu indirebilir miyim

(ÖNEMLİ NOT: KURULUM SANAL DİSK LE YAPIYORUM DAHA HIZLI OLDUĞU VE BİLGİSAYARDA BİOS PROBLEMLERİ OLDUĞU İÇİN.)

CEVAPLIYABİLECEK YOK MU?
8.1 tabikide. Windows 8'in içinde kapatma tuşu bile yoktu.

61bit kurabilirsiniz anahtarsız olarak kullanmak var olarak biliyorum olmadı ucuza dijital key alabilirsiniz.
61 bit? Trabzon?

Alperen Özel

Öğrenci
8.1 daha iyi. Ram' niz kaç gb?
2gb.

8.1 tabikide. Windows 8'in içinde kapatma tuşu bile yoktu.

61 bit? Trabzon?
61bit kurabilirsiniz anahtarsız olarak kullanmak var olarak biliyorum olmadı ucuza dijital key alabilirsiniz vd kurulum yardımcısı olarak Rufus öneririm.
8.1 daha iyi. Ram' niz kaç gb?
diğer sorular????

Alperen Özel

Öğrenci

ThorJ

Dekan
Özel başlık
biraz üzgün
1-Windows 8 mi 8.1 mi

CEVAPLIYABİLECEK YOK MU?
Birincisi Windows 8'i bulmanız çok zor. İkincisi her durumda 8.1 tercih edilmeli.

SDN Son Haberler

Son mesajlar