Windows 8 Geçmelimiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben 1 Yıl önce Orjinal Windows Vista kullanıyordum ; vistada sorunlar yaşadım ve Windows 7 Enterprise sürümü indirdim bedeva 90 günlük birde bot indirdim sınırsız çok güzel hızlı stabil hiçbir sorun yok 6-7 ay kullandım ama şimdi de Windows 8 ile'de tanışmak istiyorum. Metro arayüzü kullanmak istiyorum.

Windows 8 Entrepirese sürümde Türkçe Dil Desteği yokmuş ; Bootla'da olmuyomuş

90 Günlük sürede uzatılmıyormuş ---

Bilgisi olan varmı ?

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynen şimdilik biraz bekleyelim boot programları falan yok :) Sonra uğrasırız :) Takıntı olmuş bizdede en yeni sürümleri kullanmak :)

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Mesajının 2010'da falan yazıldıgını sandım :p Boot ile türkçe oluyormus falan :) Win8 in orjinal Türkçe sürümü mevcut şahsi fikrim dokunmatik bir aygıt kullanmıyorsan tablet vs gibi win8 gereksiz windows 7 bence en iyi windows sürümü kullanmaya devam etmelisin

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Windows 8 enterprise kullanıyorum ve türkçe desteği var etkinleştirebilirim dersen çok güzel denemelisin. :)

Shıftdelete

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 enterprise kullanıyorum ve türkçe desteği var etkinleştirebilirim dersen çok güzel denemelisin. :)
Ben laptop aldıgımda direk win8 yüklü olarak geldi hangi sürüm kullandıgını nerden anlayabilirim , pro mu enterprise mi veya başka bişey

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Stabil değil mavi ekran hataları çok veriyor bir de olmadık yerde ekran sürücüsü çalışmayı durdu diyor :\

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ben laptop aldıgımda direk win8 yüklü olarak geldi hangi sürüm kullandıgını nerden anlayabilirim , pro mu enterprise mi veya başka bişey
Bilgisaray sağ tıkla özellikler de sonra orada bilgisarayının özellikleri yazar oradan görürsün.

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Win 8 güzel. Fakat dokunmatik ekranlı pc'ler için gaha kullanışlı. Bence normal kullandık dan sonra 7 den farkı yok.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Windows 8 single language yazıyor yanlışmı baktım dogrumu

doğru yazıyordur,
bu arada konuyu açan arkadaşa, bende orjinal windows 8 ysklaşık 20 gün haşır neşir olduk kendisiyle ama windows 7 nin tadını vermedi. tavsiyem 7 de kalman yönünde

Shıftdelete

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doğru yazıyordur,
bu arada konuyu açan arkadaşa, bende orjinal windows 8 ysklaşık 20 gün haşır neşir olduk kendisiyle ama windows 7 nin tadını vermedi. tavsiyem 7 de kalman yönünde
Nasıl yükseltebilirim peki ?? Single languageden orjinal olarak

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Kötü mü yani :) Home basic gibi nasıl yükseltebilirim :)
Bence hiç yükseltme korsan kullanırsan güncelleme dahi zor yapacak duruma gelirsin yani hep bi yakalanırım korkusu olur bence orjinali daha iyi :)

İllada yapayım dersen benim yaptığım gibi torrentten veya internetten MSDN sürüm indir hash değeri sorgula sonra dvd veya usb ye yaz ve kur :)

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Win-8 iyi bir os değil...
>>Win-7 nin en güzel yerlerini kırpıp millete kaktırdılar..
>>Bizim insanımız da kökten değişiklikler oldu diye yapıştı..
>>Ama şimdi şimdi insanlar 8 in eksiklerini ve hatalarını görüp 7 ye dönüyor..
>>Win-8, ms'in dayatma bir os dur..

4x4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 haftadır Windows 8 Pro yu kullanıyorum. Dokunmatik olsun olmasın farketmez mutlaka kullanın derim. Windows 7 gibi hantal değil. Çabuk kuruluyor, çabuk açılıyor ve çabuk kapanıyor. Problem yaşayan arkadaşlar büyük bir ihtimalle windows 7 nin üzerine upgrade yaptıkları içindir ki; temiz bir kurulumla büyük bir ihtimalle hemen hemen hiç bir problem yaşamayacaklardır.