Windows 8 Başlatılıyordan Sonraki Siyah Ekran

Bu konuyu okuyanlar

Tacettin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

Bilgisayar'ı açıyorum ve Windows 8 logosu gelip alttaki noktalar dönüyor sonra orası geçip siyah ekranda kalıyor.. Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim..

Şimdiden Teşekkür Ederim..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
kalıyor derken ekran gelmiyormu sonrasında

Tacettin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır Logo fln Kayboluyor ve Öyle Kalıyor 5 dk fln bekledim yine gelmedi..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
hdd e chkdsk yapmalısın. farklı pc ye takıp onar diyebilirsin veya format atabilirsin. o siyah ekrana geçince entera basmayı dene

Tacettin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde Çalışıyordu anakart 16 gb ye kadar ram destekliyor bende 4 daha takım 12 gb yaptım sonra açıldı 4 daha taktım biosa bakıyorum tabi her seferinde 16 gb yi gördüm fakat böyle olmaya başladı sonra tüm ramleri söküp eski haline 8 e çevirdim yine olmadı..

başka bir şekilde olmaz mı illa format mı atmam lazım.. daha yeni formatlamıştım :(

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ram problemin olabilir. diğer ramlari denedinmi. sadece tek tek 4 gb ram takıp dene

Tacettin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim tabi dediğim gibi 8 gb da çalışıyordu fakat ben aynı anda fazla uygulama çalıştırıyorum da biraz daha rahat çalışsın diye yapim dedim de format atsam düzelir mi ?

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
olabilir herşey olabilir bütün ramları takıp formata at. format sırasında hata verirse ram problemin olabilir

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ram modüllerine çıplak el ile dokunmak her zaman risklidir. Özellikle de yün ve yün karışımı giysiler üzerindeyken. Statik yükleme yapabilir ve Ram modülleri bundan kötü sonuçla etkilenebilirler. Başka bir imkânı yoksa, Modülleri kenarından tutabilirsin ve de bakır uçlar ile temas etmekten kaçınabilirsin.