Windows 8 Başlatılıyordan Sonraki Siyah Ekran

Tacettin55

Üyecik
Merhabalar.

Bilgisayar'ı açıyorum ve Windows 8 logosu gelip alttaki noktalar dönüyor sonra orası geçip siyah ekranda kalıyor.. Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim..


Şimdiden Teşekkür Ederim..
 

clients

Profesör
hdd e chkdsk yapmalısın. farklı pc ye takıp onar diyebilirsin veya format atabilirsin. o siyah ekrana geçince entera basmayı dene
 

Tacettin55

Üyecik
Normalde Çalışıyordu anakart 16 gb ye kadar ram destekliyor bende 4 daha takım 12 gb yaptım sonra açıldı 4 daha taktım biosa bakıyorum tabi her seferinde 16 gb yi gördüm fakat böyle olmaya başladı sonra tüm ramleri söküp eski haline 8 e çevirdim yine olmadı..

başka bir şekilde olmaz mı illa format mı atmam lazım.. daha yeni formatlamıştım :(
 

Tacettin55

Üyecik
denedim tabi dediğim gibi 8 gb da çalışıyordu fakat ben aynı anda fazla uygulama çalıştırıyorum da biraz daha rahat çalışsın diye yapim dedim de format atsam düzelir mi ?
 

clients

Profesör
olabilir herşey olabilir bütün ramları takıp formata at. format sırasında hata verirse ram problemin olabilir
 

kmurat

Dekan
Yasaklı
Ram modüllerine çıplak el ile dokunmak her zaman risklidir. Özellikle de yün ve yün karışımı giysiler üzerindeyken. Statik yükleme yapabilir ve Ram modülleri bundan kötü sonuçla etkilenebilirler. Başka bir imkânı yoksa, Modülleri kenarından tutabilirsin ve de bakır uçlar ile temas etmekten kaçınabilirsin.
 

Son mesajlar

Üst