Windows 8, 2012'de geliyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Windows 7 ile uğraşaduralım, Windows 8 ile ilgili söylentiler hızla artıyor. Bu söylentiler doğruysa, Windows 8 sadece bir makyaj mi olacak?

Tam da Windows 7'ye alıştım diyorsanız, durup düşünmenizde fayda var. Doyumsuz bilişim dünyası, Windows 7 ilk ayını bugün doldururken, yeni Windows sürümüyle internet kullanıcılarını karşı karşıya bıraktı. Tam 1 ay önce piyasaya sürülen Windows 7, Windows 8'in temelini oluşturacak gibi gözüküyor. Zira söylenti halinde de olsa, Windows 8'in, sadece Windows 7'nin daha da makyajlı hali olabileceği bildirildi.

wmsw1258877477.jpg

Windows yakında kol saatlerimize de girerse hiç şaşırmayalım

Ayrıca Microsoft, Windows 8'i 2012 gibi piyasaya sürmeyi planlıyor. Vista ile büyük hayal kırıklığı yaşayan firma, yaralarını Windows 7 ile sarıyor belki ama, Windows 8 ile bu yaraları tamamen unutmak istiyor. Microsoft'un, Windows 8'in yol haritası çizdiği ise bilişim uzmanları arasında, "daha güvenilir kaynaklardan çıkan söylenti" olarak biliniyor. Windows 8 ile ilgili çalışmaların başlandığı da yayılan dedikodular arasında. Dolayısıyla Windows 8 ismini daha sık sık duyacağız gibi gözüküyor.

:: Windows 8'i merak ediyor musunuz?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bnce win 7 den daha iyi bişey yapmları lazım biz vistadan cıktık win 7 yi gördük ahaa süper diyoruz 3 5 ay sonra buda yetmez olacak hatalarını bulacaz yavaş gelecek ozamanda daha iyi bir işletim sistemi gerekiyor bnce makyajdan fazlası olması lazım

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
bnce win 7 den daha iyi bişey yapmları lazım biz vistadan cıktık win 7 yi gördük ahaa süper diyoruz 3 5 ay sonra buda yetmez olacak hatalarını bulacaz yavaş gelecek ozamanda daha iyi bir işletim sistemi gerekiyor bnce makyajdan fazlası olması lazım
Windows 7 XP nin yerini alıcak merak etme.

Konuya gelince daha 5 yıl işletim sistemi yok.Vista yı gördük 2 kere iptal edildi baştan başlandı Windows 8 de aynı olacak değişik olarak yeni donanımlar ve görünüm başka bir şey beklemiyorum.Windows 7 hem MS nin işleri açıcak hem de sonu olacak beyler.Windows 7 artık bana göre son olması gerekiyor.Klasik şeyler var.Baştan aşağıya tüm programlar elden geçirilmeli ondan sonra belki Windows 8 e sıcak bakarım.Windows 8 böyle olmaz ise hemen Linux(halbuki ben Windowsçuyum ancak MS ye yavaş yavaş sinir olmaya başladım)

Tabi yapılmadan suçşayamam ama klasik MS pazarlama taktiği Windows 8 iyi ama performanssız olucak Windows 9 da bu düzeltilecek:D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Evet merak ediyorum çıksada kursam diye:D

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
mayalar uyarmıştı 2012 deki windows u göremiyecez

tarumoloji

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
:: Windows 8'i merak ediyor musunuz?
Hayır etmiyorum çünkü 7 ile aralarında uçurumlar olmayacağına eminim....

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
windows 8 bence yine topalliyacak 9 da yine düzeltecek ;)

ultraslan19

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bill gates bugün neden en zengin biliyormusunuz ! Yeni Sürümler... !!!

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
aman aman bi değiişiklik olmıcak heleki şu görsellik işini beceremiyo bu adamlar yaw ubuntu falan çok iyi bu konuda ama hiç bi bilgim yok hangisi daha iyidir sizce ubuntu kde hangi sürüm daha görsel şu küp olayı falan birde hangi sistemde daha stabil var düzgün kasmadan yormadan çalışır bende core2duo işlemci 2.5gb ram onboard ekran kartım var

aakgun78

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Win8 den vazgeçtim win9 için geç kalındı bile:biggrin::biggrin:... Gerçeği bende pirateciyim :tt2:ama yine de nalet olsun kapitalizmin çarkına...

kifodayi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merak falan etmiyorum, bi kaç hafta oldu win7yi kuralı, bukadar da doyumsuz deyilim ya, yapmak istedikleri de bu zaten. İnsanlar doymasın ki tüketsin, tüketsin ki onlar kazansın. Ama napalım çarklar onların elinde.... üzücü bi durum

Not: Baksanıza ben bunları söylememe rağmen geçtim hemen win7'ye. Ah şu insanoğlu....

hanefi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw biz daha 7 yi tam çözemeden şimdide 8 mi geliyor.
bunlar paraya doymuyor arkadaşlar.
2012 windows 8
2015 windows 9 ve böylece devam eder.

kays73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2012 de Microsoft çökmesin de. :D :D
amiiiiiiiiinnnnnnnnn inşaallah :biggrin:

---------- saat 21:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:57 eklenmişti ----------

Merak falan etmiyorum, bi kaç hafta oldu win7yi kuralı, bukadar da doyumsuz deyilim ya, yapmak istedikleri de bu zaten. İnsanlar doymasın ki tüketsin, tüketsin ki onlar kazansın. Ama napalım çarklar onların elinde.... üzücü bi durum

Not: Baksanıza ben bunları söylememe rağmen geçtim hemen win7'ye. Ah şu insanoğlu....
para verip geçmeyiz bizde herzamanki gibi yardımsever paylaşımcı TÜRK toplumu yopar yapacagını.paylaşıma evam bill amcaya kuruş yok :biggrin:

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
1 yıldan fazladır neredeyse tek işletim sistemi olarak Windows 7 kullanan; Alpha, Beta pre bilmem ne gibi sızdırılmış her sürümünü çıktığı gibi indirip kuran bir kullanıcı olarak merak etmiyorum desem, acaba bana kim inanır.

Son mesajlar