Yardım Windows 8.1'de MSN uygulamaları neden çalışmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Windows 8.1'de MSN uygulamaları neden çalışmıyor? Örneğin Başlat Menüsün'de MSN Spor, MSN Haber, MSN Finans ve MSN Hava Durumu vs. Güncelleme filanda gözükmüyor. Normalde canlı kutucukların çalışma gerekmiyor mu? (Windows 10'da bu uygulamalar öyle) Güncelleme desteğinin kesildiğini sanmıyorum çünkü kendi uygulamaları.

Son düzenleme:

Mexy_1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
75
Windows 8.1'de MSN uygulamaları neden çalışmıyor? Örneğin Başlat Menüsün'de MSN Spor, MSN Haber, MSN Finans ve MSN Hava Durumu vs. Güncelleme filanda gözükmüyor. Normalde canlı kutucukların çalışma gerekmiyor mu? (Windows 10'da bu uygulamalar öyle) Güncelleme desteğinin kesildiğini sanmıyorum çünkü kendi uygulamaları. Buyurun görsel.

MSN uygulamaları artık desteklenmiyor diye biliyorum. Desteklense bile Windows 8.1 desteği kesildiği için kullanamazsınız büyük ihtimalle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam, Google Drive ile fotoğraf paylaşmayın. E-posta adresinizi görebiliyorum mesela.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
MSN uygulamaları artık desteklenmiyor diye biliyorum. Desteklense bile Windows 8.1 desteği kesildiği için kullanamazsınız büyük ihtimalle.
Anladım demek ki aynısı Windows 10 PC'im de de olacak desenize destek bitince :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam, Google Drive ile fotoğraf paylaşmayın. E-posta adresinizi görebiliyorum mesela.
Kusura bakmayın dosya büyük kimi zaman paylaşamıyorum.