Windows 8.1 Wifi Görmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

webesat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bugune kadar windows 8 kullanıyordum wifiden baglantıgımı kesintisiz bir şekilde yapıyordum bugun laptopum kendi kendine güncelleştirme yaptı 8.1e geçti,geçtikten sonra wifimi görmemeye başladı diger butün wifileri görüyor, benim windows 8de baglandıgım kendi wifimi görmüyor,windows 8.1'e ait tüm günceleştirmeleri yaptım belki öyle düzelir diye ama düzelmedi, yardımcı olucak arkadaşlar var mı ? şimdiden teşekkür ederim

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Benzer sorunu kardeşimin yeni aldığı Lenova Yoga 900'de yaşadık. Driver update'i ile sorun düzeldi. Driverınızın adını aratarak web sitesinden indirin ve update edin, sorun düzelecek.

webesat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış anlamayında bu işlere pek ilgim yoktur pekte anlamam açıkcası driverimi nasıl ögrenicem realtek sanırım omu oluyor driver

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Neyi yanlış anlıyoruz onu anlamadım da... Öyleyse anlayan bir arkadaşından yardım alabilir misin? Herkesin sonuçta bu işlerden anlayan bir arkadaşı vardır değil mi?

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Modemi resetle bazen oluyor bu hatalar. Resetle derken fişini tak çıkar wi-fi görecektir yeniden bağlanabilirsin olmadı arkadaşların dediği gibi wi-fi driverı güncellemeyi dene ..