Windows 8.1 Wifi Görmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

webesat

Öğrenci
Arkadaşlar ben bugune kadar windows 8 kullanıyordum wifiden baglantıgımı kesintisiz bir şekilde yapıyordum bugun laptopum kendi kendine güncelleştirme yaptı 8.1e geçti,geçtikten sonra wifimi görmemeye başladı diger butün wifileri görüyor, benim windows 8de baglandıgım kendi wifimi görmüyor,windows 8.1'e ait tüm günceleştirmeleri yaptım belki öyle düzelir diye ama düzelmedi, yardımcı olucak arkadaşlar var mı ? şimdiden teşekkür ederim
 

falcon291

Profesör
Benzer sorunu kardeşimin yeni aldığı Lenova Yoga 900'de yaşadık. Driver update'i ile sorun düzeldi. Driverınızın adını aratarak web sitesinden indirin ve update edin, sorun düzelecek.
 

webesat

Öğrenci
yanlış anlamayında bu işlere pek ilgim yoktur pekte anlamam açıkcası driverimi nasıl ögrenicem realtek sanırım omu oluyor driver
 

falcon291

Profesör
Neyi yanlış anlıyoruz onu anlamadım da... Öyleyse anlayan bir arkadaşından yardım alabilir misin? Herkesin sonuçta bu işlerden anlayan bir arkadaşı vardır değil mi?
 

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Modemi resetle bazen oluyor bu hatalar. Resetle derken fişini tak çıkar wi-fi görecektir yeniden bağlanabilirsin olmadı arkadaşların dediği gibi wi-fi driverı güncellemeyi dene ..
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst