Windows 8.1 format sonrası karşılaşılan sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

Gotaproblem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisayarımı fabrika ayarlarına çevirdim ancak çevirirken “medya ekle hatası” ile karşılaştığım için internetten Windows'un kendi sitesinden Windows 8.1 ISO indirdim ve bilgisayarıma format attım. Format sonrasında bilgisayarım ne internete bağlandı ne de parlaklık ayarlarına erişim sağlayabildim. Sanırım bir çeşit yetki kaybı var şu an bilgisayarımda. İnternette yer alan tüm çözümleri denedim ancak yine de internete erişim sağlayamadım.

Bu bilgisayarı nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilir misiniz? Lütfen detaylıca anlatır mısınız?Bilgisayardan pek anlamıyorum ve gerçekten bu durum canımı çok sıktı.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisayarımı fabrika ayarlarına çevirdim ancak çevirirken “medya ekle hatası” ile karşılaştığım için internetten Windows'un kendi sitesinden Windows 8.1 ISO indirdim ve bilgisayarıma format attım. Format sonrasında bilgisayarım ne internete bağlandı ne de parlaklık ayarlarına erişim sağlayabildim. Sanırım bir çeşit yetki kaybı var şu an bilgisayarımda. İnternette yer alan tüm çözümleri denedim ancak yine de internete erişim sağlayamadım.

Bu bilgisayarı nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilir misiniz? Lütfen detaylıca anlatır mısınız?Bilgisayardan pek anlamıyorum ve gerçekten bu durum canımı çok sıktı.
format attıktan sonra driverleri kurmayı unutmuşsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

driverleri kurun düzelir

Gotaproblem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. Driverları nasıl kurmalıyım ethernetle internete bağlanmalıyım sanırım ama sonrası bir şeyler mi indirmeliyim yoksa internete erişim sağladıktan sonra otomatik kurulacak mı?

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Bilgisayarıma Sağ Tıklayıp Yönet Demelisisn.

Denetim Masasından Aygıt Yöneticisini Çalıştır

Ordan Kontrol Et Driverleri

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ekran kartını wifiyi fln teker teker pcnin sitesinden indir. Driverler yüklenmiş olacak.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Pcnin markası HPmi hpnin sitesine girip modelini fln yaz sonra sürücüleri indir

Gotaproblem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediklerinizi yaptım ancak Hp windows 8 için destek sağlıyor ben 8.1 pro kullanıyorum 8 için olanı indirsem bir sorun yaşar mıyım?
Pcnin markası HPmi hpnin sitesine girip modelini fln yaz sonra sürücüleri indir
Dediklerinizi yaptım ancak HP windows 8 için destek sağlıyor ben 8.1 pro kullanıyorum 8 için olanı indirsem bir sorun yaşar mıyım?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Dediklerinizi yaptım ancak Hp windows 8 için destek sağlıyor ben 8.1 pro kullanıyorum 8 için olanı indirsem bir sorun yaşar mıyım?

Dediklerinizi yaptım ancak HP windows 8 için destek sağlıyor ben 8.1 pro kullanıyorum 8 için olanı indirsem bir sorun yaşar mıyım?
Deneyin

Gotaproblem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba yeni bir başlık açmak istemedim diğer tüm sorunları hallettim ancak internet erişimim hala sınırlı hangi driverı indirmeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Gotaproblem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevap veren herkese tek tek çok teşekkürlerimi sunarım ben tüm sorunlarımı hallettim