Windows 8.1 Ekran Parlaklığı Kısamama

Bu konuyu okuyanlar

doganmert94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Lenovo y500 çift ekran kartlı modele sahibim. GeForce 750M mevcut. Windows 8.1 kurdum ve Nvidia Experince son sürüm. Bir önceki sürümü yükleyince Ekran parlaklığını kısmada bir sorun yaşamıyorum. Ama son sürücüyü yüklediğimde ekran parlaklığı kısılıyor veya artıyor gözüküyor ama ekranda hiçbir fark yok. Ve Kocaman gözüküyor ekran parlaklığını kısma kutucuğu. Bunu bir önceki sürümü yüklemeden başka bir çözümü var mıdır?

Klaskurli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba size birşey sorcam bu foruma soru nasıl sorcas haka bukamadımda yardım edermisiniz.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=381839]doganmert94[/MENTION] Nvidia'nın sitesine girip kartına uygun son sürümü kurduysan sorun olmaması lazım fakat madem sorun var, sen de daha sonraki beta sürümünü deneyebilirsin. Sorun sonraki beta sürümde çözülmüş olabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba size birşey sorcam bu foruma soru nasıl sorcas haka bukamadımda yardım edermisiniz.

İlgili forum bölümüne girdikten sonra yeni konu aç diyerek sorununuzu belirtebilirsiniz.

doganmert94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse sorunu hallettim eski sürüme geri dönerek. Bu sefer de SLİ Ekran kartını okumuyor. Yani okuyor gözüküyor ama oyun falan açtığımda buz gibi. SLİ devre dışı da değil aktif gözüküyor. Sanırım format atacağım var mı bir öneriniz?