Windows 8.1 çöktü!

Bu konuyu okuyanlar

dr.wehbee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar windows 7 kullanırken win 8 ilk çıktığında promosyon ile 29 tl ye satın almıştım. geçen 8.1 e güncelledim ve 2 gün önce herşey kendiliğinden silindi. recovery bile yapamadım. microsoft türkiyeyi aradım önce win 7 kurmamı söylediler. kurdum ve şimdi 8.1 i yüklemek için microsoft ücret talep ediyor yeniden. önceden satın aldığım ürünü tekrar nasıl bulup yükleyebilirim.

SametOzgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lisans Anahtarını Mail Adresine Gönderiyolar Zaten Ürünü Satın Aldıktan Sonra Tekrar Windows 8 Yükseltmesi Yapman Gerek Aynı Lisans Anahtarı İle

dr.wehbee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önerin için teşekkür ederim.. aradım çözdüler :)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
önerin için teşekkür ederim.. aradım çözdüler :)

Buyuk bir ihtimalle recovery baglantisi kopmustur. Preinstalled olan yani onceden windows 8 yuklu bilgisayarlardaki recovery bolumleri windows 8.1 den sonra kullanilamayabiliyorlar. Recovery bolumune bir sey olmamistir ama bilgisayarinizin recovery bolumune girmenizi saglayan tus adres baglantisi silinmistir. Yani buyuk ihtimalle bilgisayarinizin recoveryisine ulasamayacaksiniz. Sunu deneyin. Bilgisayari acar acmaz f9 (bilgisayarin recovery tusu) fonksiyon tusuna tiklayin ve windows 8 troubleshoot seceneklerinin acilmasini saglayin. Secenekler acilinca refresh your pc veya reset your pc secenekleri ile windowsu tekrar kurmayi deneyin.

Son mesajlar