Windows 7'nin hangü sürümü?

Bu konuyu okuyanlar

WinXP

Asistan
Linux kullanıp wine ile windows 10 programlarını
çalıştırabilirsin.
20. Yüzyıldayız. 3 GB ram miktarı windows için yetersiz. Zaten donanım eski. Sana tavsiyem Linux Lite, Pop!_OS, Debian gibi dağıtımlara bakman olacaktır. Sistemin zaten oyun oynatabilecek güçde değil.
Ram miktarı az. Windows hem geç açılır. Hemde oyunlara Ram yetmez. Bu yüzden Linux kullanın diyorum.
Laptopda oyun oynanmıyor zaten :D sadece internet canlı ders word gibi şeylerle kullanılıyor.

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
GNU or NOT'a selam!
Laptopda oyun oynanmıyor zaten :D sadece internet canlı ders word gibi şeylerle kullanılıyor.
Günlük işler için zaten GNU/Linux dağıtımları gayet iyidirler,ofis yazılımları vb. kullanan birine Windows yerine GNU/Linux dağıtımı önermek daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Home Basic yükleyebilirsin ancak yukarıda belirtildiği gibi Aero arayüzü yok, bazı servisler yüklü değil veya pasif konumda ve dolayısıyla kaynak kullanımı nispeten daha hafif bir sistem olur. Yalnız Windows 7 desteği sonlandırıldığı için teknik yardım ve yazılım güncelleştirmeleri gelmez. Sadece küresel çapta büyük saldırılar olursa, birtakım güvenlik ekleri güncelleştirmeleri gelebilir. Çünkü desteği sona eren XP için de Microsoft yayımlamıştı. Bunlar dışında harici üçüncü parti bir güvenlik yazılımı mutlaka bilgisayara yükleyin derim. İyi forumlar.

KimBuGamzeli

Profesör
Özel başlık
The Elder Scrolls
Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kur o zaman 3GB ram ile iyi çalışır SSD'de var madem Windows 7 kurmana gerek yok ki.

krknctmt

Öğrenci
Windows 8.1 bana göre pek stabil değil. Çünkü çalıştırdığım çoğu uygulama kapanıyor (kendi bilgisayarıma yüklemiştim)

O sizin bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 8.1 bana göre pek stabil değil. Çünkü çalıştırdığım çoğu uygulama kapanıyor (kendi bilgisayarıma yüklemiştim)

O sizin bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun.

KimBuGamzeli

Profesör
Özel başlık
The Elder Scrolls
Windows 7'de 8.1 gibi mağaza uygulamarı falan olmadığı için 7 kuracağım.

Kafanda kurmuşsun zaten neden konu açıp öneri istiyorsun ki git kur o zaman. Benim sana önerdiğim sürüm de mağaza uygulamaları falan yok bilmediğin belli. Bing ile Windows 8.1 sürümü var bunda da mağaza uygulamaları yok sade windows 7 gibi bir şey. Bunu kur o zaman ne diyelim başka? Ayrıca Windows 8.1 gayet stabil şuan bende kullanıyorum SSD olunca çok hızlı ve kararlı çalışıyor.

SDN Son Haberler

Son mesajlar