Windows 7'deki Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Windows 7'de müzik dinlerken, video izlerken vs. yani ses çıkaran bişey yaparken bazen takılmalar oluyor. Nasıl düzeltebiliriz acaba :S Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin. İyi Forumlar.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
bu çok normal çünkü daha realtek vs firmalar windows 7 driveri çıkmadı diye biliyorum

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
sanal pc olarak kurmuşsan normaldir.. eğer değilse, driver çıkmadığı içindir..

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Realtekin son driverini indir (R2.14) vista uyumlu modda kur sorunsuz çalışıyor.
Eski driver ile ben de sorun yaşamıştım, baktım yeni sürümü çıkmış driverin, 2 gündür sorunsuz kullanıyorum.

sevgidelisiyim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende de aynı problem vardı çok uğraştım ama sonunda buldum.saatin yanında ki ses simgesinin üzerinden kayıt aygıtları çıkan menüde hoparlör simgesini tıklayıp açın tekrar çıkan pencerede geliştirmeler menüsü ve pencerede 3 tane seçenek olacak hoparlör doldurma--oda düzeltme--ses yüksekliği eşitleme bunlardan oda düzeltme hariç diğer ikisini seçin ve tamam deyin winampda deneyin arka kolonlardan yankılı surround özelliği çalışacaktır.

realmanager

Müdavim
Reaksiyon puanı
99
konu hortlatılmış zaten
ayrıca windows 7 kategorisine açılmalıydı bu konu ama sanırım açıldığı ilk zamanda o kategori de yoktu:D

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
arkadaşlar bende de aynı problem vardı çok uğraştım ama sonunda buldum.saatin yanında ki ses simgesinin üzerinden kayıt aygıtları çıkan menüde hoparlör simgesini tıklayıp açın tekrar çıkan pencerede geliştirmeler menüsü ve pencerede 3 tane seçenek olacak hoparlör doldurma--oda düzeltme--ses yüksekliği eşitleme bunlardan oda düzeltme hariç diğer ikisini seçin ve tamam deyin winampda deneyin arka kolonlardan yankılı surround özelliği çalışacaktır.

benimde sorunum çözüldü hocam :) bende de hoparlörlerden aynı anda ses çıkmıyordu :) saolasın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşler benim bilgisayardan ses çıkmıyo yüklü ses aygıtı çıkışı yok diyor buna bi çözüm bulun biraderler :( İyi Forumlar...:scared::scared:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ses driverını yükleyecen birader..:D Yüklemezsen çıkarmı hiç..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar babam hopörlör olmadanda ses çıkıyomuş dio doğrumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa bnde ses aygıtı yüklü win 7 kullanıyorum sagda hoparlor simgesne tıkladımda ses inip cıkıyoo görebiliyorumm ama kulaklıktan ses gelmiyo kulaklıgıda denedm calısıyo anlamadım gtti

Son mesajlar