Windows 7'de Evrensel Kurulum Diski Nasıl Hazırlanır?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,146
Geçen forumda birine lazım olmuştu, arayıp bulmuştum bu programı gerçekten çok pratik 2 saniyede hallediyor.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Peki bende Samsung lap top da çakılı lisanslı win 7 homebasic var.

Burda nasıl yapacağız bunu ve herhangi bir mali yükü olacak mı yükseltme için.

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Peki bende Samsung lap top da çakılı lisanslı win 7 homebasic var.

Burda nasıl yapacağız bunu ve herhangi bir mali yükü olacak mı yükseltme için.

Bu usul sadece elinizdeki yükleme dvd'sindeki diğer sürümleri görmek içindir,home basic'den örneğin ultimate'ye yükseltme yapacaksanız,ultimate lisansını almanız lazım.

Reaksiyon puanı
2,146

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bu usul sadece elinizdeki yükleme dvd'sindeki diğer sürümleri görmek içindir,home basic'den örneğin ultimate'ye yükseltme yapacaksanız,ultimate lisansını almanız lazım.

Peki çakılı win 7 yi nasıl yükseltiyoruz

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
mned linke baktım ama orada anlatılan yöntem daha zahmetli ultraiso ile silip tekrar kaydetmektense bu program tek hamlede hallediyor yöntem farklı yani :)

Evet bu program ile uğraşmadan yapılıyor ama ben daha önceden de bu işlem windows 7 forumda tartışıldı diye ifade ettim zaten:)

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

Peki çakılı win 7 yi nasıl yükseltiyoruz
diski takıp normal kuruluma geçiyoruz windows kur dedikten sonra başlangıçta bize yükseltme mi yeni kurulum mu ? yapacağımızı soran ekranda ilgili seçeneği tıklayarak devam ediyoruz,biçimlendirme yapmadan mevcut sistemin üzerine kurulumu yapıyoruz.(yükseltme seçeneğinde kurulum uzun sürebilir ve temiz kurulumu(formatlayarak) her zaman için tercih ederim)