Windows 7 Yardım

Bu konuyu okuyanlar

aykut407

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyu inşallah doğru yere acmıştırım öncelikle hepinize iyi forumlar.
Arkadaslar olayı bastan anlatacagım Ben 1 ay once Idm ile crysis i indirirken bilgisayarım dondu ve kendıne gelmedıgı ıcın power tusundan kapattım neyse sonra acmaya calıstıgımda bır hata aldım acılmadı galıba dedım sıstem coktu neyse Format atmaya kalkıstım Hdd ye verı yazmıyordu bunu anlamıstım dedım bu benım boyumu asar teknık servıse gotureyım neyse goturdum adam 6 saat ugrastı once hdd de sorun var dedı sonra ramlarde sorun var dedı sonra anakart derken en sonunda Hdd de sorun oldugu kanısına vardı degıstırelım dedı 200 tl ıstedı ben degıstırmedım neyse ben Usb den winxp ıle actım hdd mın bır bolumu 3.98Gb lık dı galıba Raw uzantılı olmus neyse bunuda arastırdım Ubuntu kurun duzelır dedı ubuntuyu kurdum ne hdd ye gırebılıyorum ne DVD-Rw a gırebılıyorum hata verıyor ( winXp ile giriyordum HdD ye verılerımı kurtardım winxp ile) neyse dedım verılerım olmadıgına gore Hdd yı komple bı sıleyım bastan kurayım neyse hdd yı bolmeden yanı Yerel dısk C olarak kurmaya calısıyorum suan ama windows yükleme kaynaklarına erişemiyor diye hata verıyor bu acaba Hdd'den mı yoksa WİN7 Dvd'ımden mı bana bır yardım edermısınız ve konu ıle ılgılı olarak baska soyleyecegınız cozum onerılerınız varmı sımdıden tesk ederım :)
Casper Notebook i5

aykut407

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ve format atmaya calısınca Hdd kapanıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve format atmaya calısınca Hdd kapanıyor

Son mesajlar