Windows 7 Ultimate 64 bit

Bu konuyu okuyanlar

muhammetaliunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben casper bilgisayar kullanıyorum laptop. Özellikleri intel core tm i5 2410m cpu @ 2.30 ghz yüklü bellek 8 gb 64 bit. Şimdi arkadaşlar ben yeni format attırdım bu bilgisayara. Ama format attırmadan önce kullandığım yazılımda bilgisayarın bütün özelliklerini kullanıyordum. Yani şu an bilgisayarcıya götürdüm attığı yazılımda ses açarken dokunmatikten volume ekranı gelmiyor. Sövecem ama sövemiyorum. Adam telefonu da açmıyor neyse. Artı bilgisayar oyuna girince direk kendini kapatıyor ısınma sorunu diyeceksiniz ama değil. Bundan önce arkadaşım format attıgında hiç bir problem yasamadım yaklasık 1 sene rahatlıkla bilgisayarımı kullandım. Hiç ısınıp kapanmadı. Siyah wallpaperlı bir ultimate yazılımı yüklemişti. O format atmadan öncede bilgisayarım ısınıp kapanıyordu. Format attı düzeldi. Arkadaş askerde arkadasıma ulasamıyorum o yüzden sizden bilgi almak istedim. O siyah wallpaper'lı ultimate hangisi? Isınma sorunu yasıyordum arkadasın attıgı formattan sonra hiç ısınma sorunu yasamadım. Simdi ısınma diyorlar ama değil. Çünkü arkadas format atmadan önce ben baska bir ultimate kullanıyordum. Gittim temizlettim bir sürü sey yaptım çözülmedi. O formattan sonra bilgisayarımı cok rahat kullandım. 1 yıl sonra çöktü. Dün çöktü. Nasıl çöktü bilmiyorum. Memlekete gittim geldim. Bilgisayarı açtım çökmüş. Orası da muallak tabi neyse. Arkadaşlar o siyah wallpaper windows7 ultimate yazan yazılım hangisi ?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben casper bilgisayar kullanıyorum laptop. Özellikleri intel core tm i5 2410m cpu @ 2.30 ghz yüklü bellek 8 gb 64 bit. Şimdi arkadaşlar ben yeni format attırdım bu bilgisayara. Ama format attırmadan önce kullandığım yazılımda bilgisayarın bütün özelliklerini kullanıyordum. Yani şu an bilgisayarcıya götürdüm attığı yazılımda ses açarken dokunmatikten volume ekranı gelmiyor. Sövecem ama sövemiyorum. Adam telefonu da açmıyor neyse. Artı bilgisayar oyuna girince direk kendini kapatıyor ısınma sorunu diyeceksiniz ama değil. Bundan önce arkadaşım format attıgında hiç bir problem yasamadım yaklasık 1 sene rahatlıkla bilgisayarımı kullandım. Hiç ısınıp kapanmadı. Siyah wallpaperlı bir ultimate yazılımı yüklemişti. O format atmadan öncede bilgisayarım ısınıp kapanıyordu. Format attı düzeldi. Arkadaş askerde arkadasıma ulasamıyorum o yüzden sizden bilgi almak istedim. O siyah wallpaper'lı ultimate hangisi? Isınma sorunu yasıyordum arkadasın attıgı formattan sonra hiç ısınma sorunu yasamadım. Simdi ısınma diyorlar ama değil. Çünkü arkadas format atmadan önce ben baska bir ultimate kullanıyordum. Gittim temizlettim bir sürü sey yaptım çözülmedi. O formattan sonra bilgisayarımı cok rahat kullandım. 1 yıl sonra çöktü. Dün çöktü. Nasıl çöktü bilmiyorum. Memlekete gittim geldim. Bilgisayarı açtım çökmüş. Orası da muallak tabi neyse. Arkadaşlar o siyah wallpaper windows7 ultimate yazan yazılım hangisi ?

bunu dene istersen 2.6 gb falan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pc yi sıfır aldıysan Driver cd sinden bileşenleri yüklersen sorun düzelir. veya win8 kur derim yada tüm bileşenleri en garantisi yüklemek

muhammetaliunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşe yarar mı ki?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

siyah wallpaper derken. Format atıyorsun attıktan sonra duvar kağıdı mavili değilde siyah şekilde pencereli windows ultimate yazıyor ortasında

- - - Mesaj Güncellendi - - -

https://www.google.com.tr/search?q=windows+7+ultimate+siyah+wallpaper&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=-O3-ohn2eXZnzM%253A%253BtsJ4BMa0uA6xfM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwallpaperswide.com%25252Fwindows_7_ultimate_bright_black-wallpapers.html&source=iu&pf=m&fir=-O3-ohn2eXZnzM%253A%252CtsJ4BMa0uA6xfM%252C_&usg=__k0gKCqbIJXpAdcx3EG0s04m4g2k%3D&ved=0CC4Qyjc&ei=tNDdVL-OFIX7ygOb0YHADw#imgdii=_&imgrc=-O3-ohn2eXZnzM%253A%3BtsJ4BMa0uA6xfM%3Bhttp%253A%252F%252Fwallpaperswide.com%252Fdownload%252Fwindows_7_ultimate_bright_black-wallpaper-1600x1200.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwallpaperswide.com%252Fwindows_7_ultimate_bright_black-wallpapers.html%3B1600%3B1200 bunun gibi bir şey

hsngrcn238

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler İŞLETİM SİSTEMİ = 64 bit Win7
İŞLEMCİ = intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50GHz 4 çekirdek
Ram = 2 gb
ekran kartı = 2gb nvidia geforce 9800 GT 256 bit BEYLER BU SİSTEME GÖRE 64 bitte windowsun kasması ram olablirmi ? degil ise sorun nedir ? teşekkürler .