Windows 7 RTM USB/DVD Download Tool

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe

Windows 7 USB / DVD Download Tool Microsoft’ un resmi olarak yayınladığı bu program ile Flash diskler ile Windows 7 kurabilirsiniz.

Windows 7 betanın ilk çıktığı günlerde USB belleklerden kurulması için bir yazı hazırlanmıştı orada 10 aşamalı bir işlemden sonra Windows 7 Flash belleğe yükleyip kurabiliyorsunuz..

Bugün Microsoft’ un yayınladığı Windows 7 USB / DVD Download Tool ile uzun zahmetli işlemlerden kurtuluyorsunuz Windows 7 ISO dosyasını seçme işleminden sonra bir kaç dakika sonra Windows 7 Flash diske yükleniyor ve istediğiniz bilgisayar Flash disk üzerinden Windows 7 kurabilirsiniz. Bu işlem ençok Notebook kullanıcıların işine yaracak..

1. Windows 7 USB/DVD Download Tool indirip kurulumunu yapın.

Browser ile Windows 7 ISO dosyasını seçin.

windows_7_usb_dvd_download_tool_1.PNG

USB Device / DVD bunlardan birini seçerek hangsi üzerinden kurulum yapacağınız sürücüyü seçin.

windows_7_usb_dvd_download_tool_2.PNG

Buradan yüklemek istediğiniz sürücüyü seçin. Begin copying butonuna basarak kopyalama işlemini başlatın.

windows_7_usb_dvd_download_tool_3.PNG

Flash diskiniz formatlama işleminden sonra Windows 7′ nin kurulumu için gerekli dosyaları Flash diskinize kopyalanıyor..

windows_7_usb_dvd_download_tool_4.PNG

PHP:
http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Microsoft güncellemiş dvd tool'u :) daha önce konu vardı ama inceledim ve burada verileni indirdim imza tarihi 9 Aralık eskisi 947 kb bu 2,59 mb hayırlı olsun:)

snow fox

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
nw de de gördüm hataları gidermişler
mesela 7 prem i orjinal iso olarak görmüyordu.bu sürümde görüyor

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Windows xp üzerinde çalışmıyormu bu program.

Ert_Gun

Asistan
Reaksiyon puanı
13
windows 7 ultimate x64 sürümünü 4gb usb belleğe yükledim ve notebook dan başlattım sürati muhteşem artık dvd lere mahkum değiliz ( tabii bilgisayar usb den boot olayını desteklemesi lazım ki o da yeni bilgisayarların çoğunda mevcut )