Windows 7 Professional VL hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

ProJest

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. Microsoft'un son olarak yayınlamış olduğu windows 7 professional vl versiyonunu kurdum. Microsoft Türkiye yi aradım, telefondaki teknik görüşmeden sonra windows 7 pro yu aktive ettim. Ardından acronis 2010 ile yedek aldım. Şu anda lisanslı bir windows 7 ye sahibim. İşin güzel tarafı bu işlemleri yaparken bir kuruş bile harcamadım. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşcakalın... :thumbup:

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Hımm hayırlısı olsun güle gül kullanda konu açılcak bi paylaşım yok gibi gereksiz bi konu.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Bu işlemleri yaparken bir kuruş bile nasıl harcamadın?
Bana da söyle bende bileyim
Hasretin acısını nasıl dindirdin
Yüreğin ince ince sızlamadı mı
Gözlerin gizli gizli ağlamadı mı
Bana da söyle bana da söyle
Sana yalvarmıştım sana aglamıştım
Senden başka kimsem
Kimsem yok demiştim
Ben şimdi uzakta hasret içindeyim
Sen yoksun yanımda hayalindeyim
Anlatmadın ki bana derdini
Söylemedin ki nereden bileyim

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yazılan mesajlar kadar gereksiz

Not: buda onlardan biri

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Tam olarak nasıl yapılıyor ki bu olay... Onu açıklasaydınız daha iyi olurmuş...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Herkes kendine Müslüman! Nasıl oldu bizede anlat dememizden zevk alıyorlar heralde.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
İlk önce ProJest arkadaş bana bir key verdi bunu denedim olmadı :D ama key yasal telefonla ile aradım karşıma bir servis çıktı :D otomatik söyledi bana etkinleştirme anahtarını(telefon ile etkinleştirme) bu kadar:D

ProJest

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yok telefon faturasına yansımıyor merak etmeyin, ben kontörlü telefondan aradım 8 kontörüm gitti ama yaptığım işlem için feda olsun, bu çok küçük bir meblağ. Birde defalarca bu yöntemi kullanacak olanlara tavsiyem gizli numaran aramanız olacaktır, zaman içerisinde aynı numaradan aramaları kayıtlarda görmeleri sakıncalı olabilir. :)

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Güle güle kullan hayırlı olsun...

xoybun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sana hayırlı olsun ya bize ?...

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
aynısını ben de yapmıştım . 32 haneli rakamları tek tek girdim...ansızın bir sabah bilgisayarımı açtığımda keyin bloklandığını ve windows aktifleştirme dosyalarının otamatik sistemden kalktığını gördüm...sil baştan tekrar kur yaptım..sonra da daz loader ile sistemi aktifleştirdim...artı o telefon numaran sisteme kayıt oluyor biliyorsundur umarım :)

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu işlemleri yaparken bir kuruş bile nasıl harcamadın?
Hasretin acısını nasıl dindirdin
Yüreğin ince ince sızlamadı mı
Gözlerin gizli gizli ağlamadı mı
Bana da söyle bana da söyle
Sana yalvarmıştım sana aglamıştım
Senden başka kimsem
Kimsem yok demiştim
Ben şimdi uzakta hasret içindeyim
Sen yoksun yanımda hayalindeyim
Anlatmadın ki bana derdini
Söylemedin ki nereden bileyim

Güzel şiir :clap::thumbup:

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows 7 Professional VL orjinal tr iso ile dün kurulum yaptım ve ardından microsoft tel etkinleştirme ile sorunusz işlemi hallettim... gerçekten harika oldu... Ultimate ile arasında sadece dil seçim farkı ve bitlocker farkı ver onlarda olmasın zaten gerek yok... Teşekkürler... Microsoft... Teşekkürler ALMİ...

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Windows 7 Professional VL orjinal tr iso ile dün kurulum yaptım ve ardından microsoft tel etkinleştirme ile sorunusz işlemi hallettim... gerçekten harika oldu... Ultimate ile arasında sadece dil seçim farkı ve bitlocker farkı ver onlarda olmasın zaten gerek yok... Teşekkürler... Microsoft... Teşekkürler ALMİ...
Bir şey değil:D Çakallıkta ustayımdır:D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ürün yeni çıktığı için daha serial lerin kara listeye alınma işlemi tam olarak başlamadı. ne kadar aktifleştirmiş olsanız da gün gelecek ve yapılan update ile sisteminizin korsan olduğunu söyleyecek ve yeniden aktifleştirmenizi isteyecek çünkü girdiğiniz key (dolayısıyla aktifleştirme kodunu oluştuduğunuz numaralar) karalisteye alınmış olacak. he derseniz update yapmam ben de o zaman. peki soruyorum o zaman size bu olayın cracktan farkı ne ki? crackte de aktifleştirme yapılıyor tek kötü yanı ileride güncelleştirmelerle etkisiz hale geliyor. üstelik telefonla aktifleştirmeden daha hızlı.

neyse artık güle güle kullanın ne diyelim

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
ürün yeni çıktığı için daha serial lerin kara listeye alınma işlemi tam olarak başlamadı. ne kadar aktifleştirmiş olsanız da gün gelecek ve yapılan update ile sisteminizin korsan olduğunu söyleyecek ve yeniden aktifleştirmenizi isteyecek çünkü girdiğiniz key (dolayısıyla aktifleştirme kodunu oluştuduğunuz numaralar) karalisteye alınmış olacak. he derseniz update yapmam ben de o zaman. peki soruyorum o zaman size bu olayın cracktan farkı ne ki? crackte de aktifleştirme yapılıyor tek kötü yanı ileride güncelleştirmelerle etkisiz hale geliyor. üstelik telefonla aktifleştirmeden daha hızlı.

neyse artık güle güle kullanın ne diyelim
Sen neyi açıklıyorsun:D biz her şeyi açıkladık:D:D:D:D
Ve key %90 ihtimalle de kara listeye düşmeyecektir.Daha doğrusu biz key ile aktifleştirmedeğimiz için kara liste sorunumuz yok.

Microsoft bir telefon uzakta... :D:D:D:D

Ve

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sen neyi açıklıyorsun:D biz her şeyi açıkladık:D:D:D:D
Ve key %90 ihtimalle de kara listeye düşmeyecektir.Daha doğrusu biz key ile aktifleştirmedeğimiz için kara liste sorunumuz yok.

Microsoft bir telefon uzakta... :D:D:D:D

Ve

Evet ALMİ microsoft bir tel uzakta :) :)

Yukarıdaki açıklama için ise kullaklarım kapalı... Vista Home Premium bu şekilde 3 yıldır kullanıyordum...

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar bide bana anlatın bu yolu yaw:mrgreen: win 7 ultimate kurulu şuan bende leoderle cracklemiştim ..

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bende windows 7 ultimate kullanıyorum, herhalde bende bu yöntemi deneyeceğim.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Evet ALMİ microsoft bir tel uzakta :) :)

Yukarıdaki açıklama için ise kullaklarım kapalı... Vista Home Premium bu şekilde 3 yıldır kullanıyordum...

belli..

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Daha sonradan microsoft Korsan avına çıkmaz inşallah. Microsoft bu ne yapacağı belli olmaz.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bahsettiğiniz numara 0800 lü microsoft hattı diimi?