Windows 7 il ilgili birkaç soru

Bu konuyu okuyanlar

lahalehey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba,windows 7 ile tanışmayı düşünüyorum:)ancak önce birkaç sorum olacak kullananlar için:

1-sizce windows 7 asıl işletim sistemi olarak xp yerine kullanılacak düzeyde mi?
2-oyunlarda performansı nasıl?vista gibi azaltıyor mu veya vista da olduğu gibi daha yüksek sistem özellikleri mi gerekiyor?
3-ne kadar program tarafından destekleniyor?kurulum yapılırken windows 7 işaretini mi arayacağız yoksa vista için olan programları rahatça kurabilirmiyiz?
4-bunlar haricinde uyarı ve tavsiyeleriniz var mı?
5-sizce bu sorular gereksiz mi:)

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

lahalehey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forum kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.
Sizin mesajın içeriğine uygun bir konu zaten açık konumdadır. Bilginize..

Windows 7 Tecrübeleri

yardım ve yönlendirme için teşekkürler. bu konuyu biliyordum zaten ama açıkcası bütün sayfalara göz atmamıştım. şimdi baktım ve soruların çoğuna cevap buldum tekrar teşekkür ederim.

ancak sorulardan bir kaçı o konudaki cevaplardan faydalanarak hala tam olarak cevaplanmamış bana göre. örneğin oyunlarla ilgili olan soru . bir oyun için istenen sistem özellikleri xp ve vista için ayrı gösterilir ve vista daha kastıran bir sistem olduğu için vista gereksinimleri daha yüksektir.ayrıca vistada oyunların daha çok kastığını söyleyebilirim.

windows 7 kullanan kullanıcılara göre oyunlardaki bu durum nasıl ve oyunlardaki performansın ne olduğu önemli benim için. bitmiş bir sürüm olmadığı için oyun firmaları sistem gereksinimlerini windows 7 ye göre de açıklamayabilir. o yüzden bu konudaki en yakın görüş windows 7 kullanan oyuncularınki olacaktır.

hem yönlendirme için, hem de bu soruma yanıt verecek arkadaşlara da şimdiden teşekkürler..

Son mesajlar