Windows 7 için kötü haber.!

Bu konuyu okuyanlar

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
file.ashx

Windows 7'yi güncelleştirmeyenler için destek bitiyor.

Windows 8 birkaç ay önce yayınlandı fakat henüz yeterince yaygınlaşmadı.

Bu akışı hızlındırmak isteyen Microsoft'tan halen Windows 7’yi kullanan kullanıcılara kötü haber geldi: Windows 7’yi hala güncelleme yapmadan kullanıyorsanız, destek bitmek üzere.

Güncellemeler bitiyor!

Microsoft’un resmi Windows bloğundan gelen açıklamaya göre Service Pack 1’i yüklememiş olanlar için Windows 7’nin resmi desteği 9 Nisan 2013’te bitiyor.

Eğer Service Pack 1’i yüklediyseniz problem edeceğiniz bir durum yok, Service Pack 1’li Windows 7 desteği 13 Ocak 2015’e kadar devam edecek.

kaynak

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
windows'un sürekli yaptığı birşeybu win8 çıkınxa win7nin pabucu dama atıldı...

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Yıne Kur Yapıyolar . Maksat Wın 8 Satılsın.

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows gibi bir firma da böyle yapmaya başladıysa yandık demek güncelle bir dert güncelleme bir dert.Mecbur win8 alacaksın varmı böyle bir şey. Update yapsan ne olacak sanki makina at arabasına dönecek yine win8 alacak kullanıcı...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Xp yede bitiyor bitiyor deyip uzatmışlardı. Bunda da uzar gider bu süreç.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ben Windows 8'i masaüstünde ne yapayım kardeşim. İşin gücün yok sağa sola fare salla

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ben win8 e geçtim ama hala ısınamadım nedendir bilmem alışamadım desem yeridir biraz kullanayım belki dönerim win 7 ye

salih64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SP 2 çıkmayacakmış arkadaşlar ..... hem ben 7 yide 8 de kullamdım bance 7 standart bir ev =(özellikle) ve ofis kullanıcısı için süper şu anda ULTİMETA SP1 kullanayorum ve kullanımı daha rahat ve basit .. win 8 daha cok karışık geldi bana ha eliniz iyice alışır o başka ama bende win 7 diyorum şu an! ...ve BU ARADA win 7 nin tüm sürümlerini indire bileceğim bir link verirmisiniz lütfen ileride format içn.. ve sıkıştırılmış rar yada buna benzer olursa sevinirim NET im 8 gb kotalı malesef yardımcı olursanaız çok sevinirim arkadaşlar.. ''

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
SP1 zaten WIN7 ile beraber otomatik olarak yüklenmiyor mu? Sahsen güncellemelere ihtiyacim yok kurdugumdan beri kapali tutuyorum. WIN8'e gecmeye zorlayacak adam daha anasinin karnindan dogmadi. Hava alir microsoft.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Niye dert ediyosunuz Microsoft çok güzel düşünmüş service Pack 1 ' e geçirmek istiyorlar standart windows 7'den windows 8 'e geçiş yapın diye zorlama ben göremedim , Kullanıcının yararına düşünülmüş bi karar tebrik ediyoruz :)

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Üsttekilerin hiç biri haberi okumamış,başlığı okuyup yazmışlar :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Windows 7 de sp1 i yüklemek lazım ama.. Ayrıca kimsede w8 e geçin demiyor 2015 e kadar sp1 li w7 lerin desteği sürecek deniyor..