Windows 7 flash belleğe iso yazarken mavi ekran verdi

Bu konuyu okuyanlar

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Windows 10 media creator tool ile windows 10 iso dosyası indiriyordum indirme bitmişti ve iso dosyasını yazdırıyordu. Fakat bir anda mavi ekran verdi. Neden oldu. Flash bellek 8gb ve uefi olarak yazacağım için önceden fat 32 olarak biçimlendirmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up

Son düzenleme:

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Boot etmek istersen RUFUS ile sağla sorun yaşamazsın. Driver yada yazılım çakışması oldu ise o mavi ekranı alırsın.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Boot etmek istersen RUFUS ile sağla sorun yaşamazsın. Driver yada yazılım çakışması oldu ise o mavi ekranı alırsın.
hocam usb'ye 1 gün önce rufus ile sıkıntısız yazdırdım format attım şuanda windows 10'dan yazıyorum sıkıntısız kurdum.cevabınız için teşekkürler iyi forumlar.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Windows 10 media creator tool ile windows 10 iso dosyası indiriyordum indirme bitmişti ve iso dosyasını yazdırıyordu. Fakat bir anda mavi ekran verdi. Neden oldu. Flash bellek 8gb ve uefi olarak yazacağım için önceden fat 32 olarak biçimlendirmiştim.

Up

Up
Fat32 Değil de NTSF mi öyle bir şey vardı Linux'taydım uzun süredir unuttum üstadım.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Fat32 Değil de NTSF mi öyle bir şey vardı Linux'taydım uzun süredir unuttum üstadım.
fat32 uefi ntfs legacy oluyor diye biliyorum yada öyle bir şey.ama uefi kuracağımız zaman fat32 olarak biçimlendirmek lazım sanırım.