Soru Windows 11'i sizce indirmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar windows 11 çıkmış ve indirmek istiyorum ama performas ve kararlılık ile ilgili şüphelerim var sizce ne yapmalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC:
MSI gf-65 thin 9SEXR
RTX2060
İ5-9300H
16GB ram
512GB m.2 ssd

Çözüm
Tool dan kastınız ney?
Windows update ile kursam bir sıkıntı olur mu?
Birde benim lisansım oem sıfırdan kurulumda lisans keyini kopyalayıp 2.ye kullansam sıkıntı olur mu?
Bu linkten Installation Media kısmındaki aracı indirip en az 8GB USB belleğe kurulum yapın. Dosyalarınızı yedekleyin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp boot menüsünden USB belleği seçin. W11 kurulum ekranı karşınıza gelecek. Lisans anahtarını kopyalamaya gerek yok bilgisayar masaüstüne ulaştıktan sonra internete bağlanınca otomatik elindeki keyi aktif edecek.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar windows 11 çıkmış ve indirmek istiyorum ama performas ve kararlılık ile ilgili şüphelerim var sizce ne yapmalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC:
MSI gf-65 thin 9SEXR
RTX2060
İ5-9300H
16GB ram
512GB m.2 ssd
Performans kısmında bir sıkıntı yok test ettiğim kadarıyla hatta daha iyi ,Kararlılıktan kastınız nedir anlamadım.

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sıfırdan tool ile temiz kurulum yaparsan o tarz sıkıntılar yaşayacağını sanmıyorum. Bilgisayarın iyi ben olsam geçerdim.
Tool dan kastınız ney?
Birde benim lisansım oem sıfırdan kurulumda lisans keyini kopyalayıp 2.ye kullansam sıkıntı olur mu?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Tool dan kastınız ney?
Bu linkten Installation Media kısmındaki aracı indirip en az 8GB USB belleğe kurulum yapın. Dosyalarınızı yedekleyin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp boot menüsünden USB belleği seçin. W11 kurulum ekranı karşınıza gelecek. Lisans anahtarını kopyalamaya gerek yok bilgisayar masaüstüne ulaştıktan sonra internete bağlanınca otomatik elindeki keyi aktif edecek.

Çözüm

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Yardımınız için teşekkürler.

Son mesajlar